Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.06.2010, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklam silinsin değil,popup veren reklam yayınlattırmasınlar bu o kadarda zor birşey değil yani...
Mesaj05.06.2010, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Amacında Çıkmadan devam edelim arkadaşlar..
Mesaj05.06.2010, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim İmzanda AYnen Belirtmişsin Zaten;
Alıntı:
Bilgiliwebnet =) : = B-s / Forumda Online Olan 3 Moderatör Arkadaşimiz var. ve forumun daha admini yok.. Bu forumda şuana kadar en çok 613 kullanıcı online olmuş.. sizce bu 3 kişi forumu idare edebilir mi ?

Aynen Katılıyorum.
Mesaj06.06.2010, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

mr-raffy yazmış:
Kardeşim İmzanda AYnen Belirtmişsin Zaten;
Alıntı:
Bilgiliwebnet =) : = B-s / Forumda Online Olan 3 Moderatör Arkadaşimiz var. ve forumun daha admini yok.. Bu forumda şuana kadar en çok 613 kullanıcı online olmuş.. sizce bu 3 kişi forumu idare edebilir mi ?

Aynen Katılıyorum.

teşekkür Ederim..

supporta bu konu hakkında bilgileri verdim ilgileneceklerini söylediler..
Mesaj06.06.2010, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birisi hatamı dedi?

Ne hatası tamamen yanlışlık..!!

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj06.06.2010, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
Öncellikle hepinize merhabalar dilerim ...

Bilindigi üzere ben bedava sitem eskilerindenim ama tozlanan eskilerden olmadıgımı her zaman yinelemişimdir ve her zaman göstermiş oldugumu zannediyorum...
Şu anda konuşulan konu ve başlık tammamen forum dışıdır. Ama sizlerin artık forum dışı neyi dinleyecek sabrınız kalmamış diyebiliriz.

Öncellikle modların isimlerini(nicklerini) herhangi bir biçimde üstü kapalı bir biçimdede olsa degerlendirme yapmakdan kaçınmayı tercih ederim...
Ama şunu belirtmek gerekirse http://www.bedava-sitem.com/forum/ adresi eskisi yada olması gereken yaş sınırının altına düşmüşdür.Bu da forumu forum belli kriterlerini ve olması gereken altına düşmesini saglıyor ...

hepinize iyi eglenceler kısa söz anlamlı manalar...

Razz

yaş olayına katılıyorum ve + reklamlar herkesin iştahını kaçırdı. başta ben olmak üzere...
Mesaj06.06.2010, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar doğruları konuşmak gerekirse b-s nin gidişatı hiç iyi değil. Geçen yazan b-s capcanlıydı şimdi ise o kadar online kişi yoq o eskilerin çoğu da yoq artık. Forumda hiçbir şey yoq zaten bence b-s nin forum üzerinde çalışması lazım
Mesaj07.06.2010, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

boyabatburak yazmış:
Arkadaşlar doğruları konuşmak gerekirse b-s nin gidişatı hiç iyi değil. Geçen yazan b-s capcanlıydı şimdi ise o kadar online kişi yoq o eskilerin çoğu da yoq artık. Forumda hiçbir şey yoq zaten bence b-s nin forum üzerinde çalışması lazım

yoq değil yok. Wink
Mesaj08.06.2010, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakın bir eski kullanıcıdan daha hataları dinleyin o da ben oluyorum.Çoğunuz tanımaz beni...Ben Cunbag'la serbest bölgede oyun oynayan,Selin'le öneriler bölümünde tartışan,mistanbul'la serbest bölgede atışan,her başlıkta diğer üyelere yardım etmeye çalışan bir adamdım taa ki geçen yaza kadar.Aslında herşey benim gitmemdende önce başladı selin gitti cunobag gitti ve forum abisiz ablasız kaldı modlar uzun bir süre işlerini yapmadı.Birkaç arkadaş çıktı bu böyle gitmez dedi dizginleri eline almaya çalıştı bazısı yok oldu bazısı mod oldu onlarında ama bu forum çok adam harcadı bir şey yapmak isteyene sırtını döndü tersledi uzaklaştırdı yardım yapmak için yazı yazanın yazısındaki virgüle laf eden oldu kendisini nokta sandı ama sonra o da yok oldu.

kısa bir geçmiş yazısı oldu şu üstteki harf topluluğu

Bana göre B-S deki hatalar

Şu reklamlardan başlayalım benimde forumdan ayrılma sebebim olan site üzerindekinden bahsediyorum 768*60 mı diyorduk tam hatırlamıyorum Smile
İşte o reklamlar böyle bir hizmete yakışmıyor sanki sen bir blog hizmeti değilsinki o kadar büyük reklamları sitenin tam üstüne koyasın ey b-s.Tamam amacınız para ama Napolyon'un torunu musunuz be birde pop-up koydunuz.

Daha sonra şu forumdaki yetkili sorunu dikkatimi çekiyor benim hani şu abi,abla dediğimiz olay, mod değil içimizden değil dün naber lan yazdığımız adam değil paralı okul müdürü gibi bi adam olsa sanki lafı daha çok dinlenir biraz otoriter ama bazende eğlenmesini bilen bi adam ne dersiniz.

Eskiler ahhh o eskiler yokmu iyiydik tamam kabul de bırakın yahu bizi biz mutluyuz bizim devrimiz bitti arkasına bakan adam önündeki direği görmezmiş bizle değilde bizsiz alın bu yolu biz ibretlik hikayeleriz sizin için beceremedik tutunmayı becermemize izin vermediler bazen, siz öyle olmayın eskileri unutun gitsin yeni kıyafetleri giyin ve B-S de siz yeni birşey başlatın siz çığır açın siz konuşulun.Unutmayın nostalji o kadar da güzel birşey değildir...

Verilip tutulmayan sözler ben foruma ilk mesajımı atarkende vardı bu premium hikayesi ben gittim tozum bile kalmadı adımı bilen yoktur forumda halen gelicek şu premium kapıyı kapatında bari içerdekiler umut rüzgarından üşümesin sevgili yetkililer verin şu adamlara bi tarih o zaman gelicek deyin premium(doğrumu yazıyorum acaba bu lafı) misal : ocak 2011 deyinde sabırsızlandırmayın bu kadar milleti.Almanlar ne güzel kullanıyor bu illeti ama hala sorunlar varmış duyduğuma göre premium özelliklerde.Bide soru bizden size B-S ye her alanda en büyük yenilikleri getiren Türkler (css vb.9 neden bu premium u kullanıp sorunları çözmede kullanılmıyor belli ki bu Almanlarda İş yok be
Mesaj08.06.2010, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese selamlar..

Bu Forum için açılan 100'üncü başlık falandır herhalde. Ama kaç tane başlık açıldı hiç birinin yararı olmadı. Hala neden açılıyor anlamış değilim.

Bu Forum'da bir kere insanların emeğine saygı gösterilmiyor. Emeğe saygı olmayan yerden ne beklersiniz?
Onca söz verildi. Hani nerde o sözler? Nereye kaçtı?
Bari o sözleri vermeseydiniz..

Bu sözüm bazı modlara.. Üstüne alınanlar lütfen üstüne alınsın lütfen! Ben rica ediyorum bu sefer.. Wink

Bazı şeyler Merhabamış İyi Eğlencelermiş olmuyor maalesef..
O merhaba iyi eğlencelerden çok bu Forum'a önem verseydiniz olmazdı bunlar. Şekil peşinde koşmaktanda bu hale geldiğini belirtelim. Modluğu bu Forum'da görev olarak amaçlayarak yapın! Şekil veya hava olsun diye yapanlar var.. Arkadaşım. Madem girmeyeceksin Forum'a neden modluğunu aldırmıyorsun? Bunu sorarım!
Bazı modlar hala diyor ki ailevi sorun, iş sorun vs vs.. Siz kimi kandırıyorsunuz? Bizim okulumuz yok mu, bizim hiç işimiz yok mu, bizim ailemiz yok mu, bizim sorunumuz yok mu? Hadi anladık hepsi var! Bir insan hiç mi internete girmez? Eyy siz! Bazı modlar... Siz Bedava-sitem'i sevseydiniz.. neyse hadi fazla destanı sevmemeye başladım.. Konuşursam zoruna gidebilir bazılarının.. =)

Bu Forum'da tek gerçek bazı kullanıcılardır! Bunu hiç bir zaman unutmayın..

Bizim buraya verdiğimiz emekleri bilenler zaten biliyor.. Bilmeyenlerinde öğrenmesine gerek yok.. Bedava-Sitem hiç bir zaman unutulmayacak. Biz her zaman burdayız.

Bugünleri de özlersiniz elbet.....
Mesaj08.06.2010, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaş konusuna katılıyorum .

ilk sitemi 2007 nin sonlarında açmıştım ve 9 yaşındaydım. forumu ne kadar saç kullanmışım şimdi eski paylaşımlarıma bakıp bakıp gülüyorum .

küçük arkadaşlarımızın bs ye girselerde forumda daha dikkatli olmaları lazım
Mesaj08.06.2010, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

@net-t
@magic-net

ikinizede katılıyorum özellikle magic-net arkadaşımın söğlediği şu söze...
bu forum çok adam harcadı bir şey yapmak isteyene sırtını döndü tersledi uzaklaştırdı yardım yapmak için yazı yazanın yazısındaki virgüle laf eden oldu kendisini nokta sandı ama sonra o da yok oldu.
Yeterince açık ve net yazılan yazılmış aslında ama eski bir üye olarak zaman zaman bedava-siteme girme imkanım olsada uzaktan takip edenlerden birisiyim az çok farkında olmasamda bazı konuların bildiklerim var elbet ama magic-netin dediği gibi destek alamıyacaksak tersleneceksek tartışmanında bir anlamı yoktur...

Sitemi geçen yıl eylülün sonunda açtım ve büyük heyecanlarla forumda o zaman bilgisayarım yokken cep telefonumdan giriyordum imkanım oldukca o zaman öneriler bölümünde çok uzun yazılı bir öneride bulunmuştum o kadar çok uzunduki cep telefonumdan tümünü seçip kopyalama yapamıyordum bunu açıklamıştım ve ysns bir zamanlar yakın arkadaş olduğum kişi başlığı yanlış yere açtığımdan dolayı silmişti...
Oysa onun görevi bu yanlışı bilinçli şekilde doğru yere taşımaktı...
Bedava-sitemdeki bir arkadaşım konum u çok beğendi benim adıma doğru yerde paylaşmıştı (cep telden kopyala yapıştır yapamadığım için )
Orda da ysns arkadaşım konuyu öneren kişinin kendisinin yazması gerektiğini açıklayarak o yazıyıda silmişti....

Kimse kusura bakmasın burda (herkes üstüne alınabilir) Modların üyelere üyelerinde modlara saygısı kalmadı eski kardeşlik heyecanları camdan yansıyanla kaldı buharlaşıp eridi gitii....

Gururum5 dilek ablam forumu niçin çok uzaktan takip ettiğini o zaman anladım işte....
İlk hata bedava-sitem forum safyasının 3-4 haftalık kapalı olmasıyla başlamıştı... 2008 yılında
Mesaj09.06.2010, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
alışmışız milattan beri bir öncü yada kurtarıcıya,
o olmadan ne meleriz ne üretiriz,
ancak lafla peynir gemisi yürütürüz
yürüyemez ya boşver...
yüzdürülmeliyiz...değilse birbirimizi yer dururuz.
Mesaj09.06.2010, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Merhaba,
alışmışız milattan beri bir öncü yada kurtarıcıya,
o olmadan ne meleriz ne üretiriz,
ancak lafla peynir gemisi yürütürüz
yürüyemez ya boşver...
yüzdürülmeliyiz...değilse birbirimizi yer dururuz.

Burdaki insanlar sihir falan yapamıyor ne yazık ki..
Mesaj09.06.2010, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bs'de bana göre o kadar çok hata varki..
Ama bazılarını sayarsak,

1.Sitelerin üstündeki o reklamlar
Tam olarak tarih bilmiyorum ama galiba 4 aydır bu reklamlar sitelerimizde bulunmaktadır.
2.Moderatör sorunu
Çoğu kişinin dile getirdiği gibi moderatör sayısı çok;işlev yapan bu sayının yarısı bile değil maalesef...
3.Yarışma
Bu sorunda söylenene göre Almanya'dan kaynaklanıyormuş.
Yaklaşık 5-6 aydır yarışmayı kazananlar Örnekler bölümünde yer alamadılar.

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Önceki mesajları göster: