Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2010, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

Yorum tagını silmeni önermiştim ama silmemişsin, hoş durmuyor o!.. Smile

Başarılar!.. Wink
Mesaj29.06.2010, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Renk uyumu biraz göz yorucu. onun haricinde güzel olmuş. %80
Mesaj30.06.2010, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

leonn2435 yazmış:
Renk uyumlarını ayarlarsan daha güzel olacağına inanıyorum.
Başarılar dilerim.

Nasıl yapabilirim acaba renk uyumlarını.Yorum yapıyonuzda birazda akıl verin.Şöyle yapsan daha iyi olur diye falan filan...
Mesaj30.06.2010, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Üst meni harici güzel
%72.5 Wink

Evet üst menü biraz yamuk.0,5 li not vereni ilk defa görüyom.Saol yorumun için.
Mesaj01.07.2010, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

karakaplumbagalari yazmış:
100/85
Eksiklikleri:
Üstteki üst menü ve bannerın boyutunu alttaki sayfanın boyutuyla aynı yapmalısın.
Arkaplanını değiştirmelisin.
Eksikliklerin düzeleceğine inanıyorum.

Yorumun için ve akıl verdiğin için saol keşke herkes senin gibi eksikliklerimi yazsa

Mesaj03.07.2010, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

ikiyildizkristal yazmış:
Renk uyumu biraz göz yorucu. onun haricinde güzel olmuş. %80

Bence gayet iyi renk yada tasarım değiştirmene gerek yok
Mesaj03.07.2010, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kusura bakmayın ama sitenizi bildim bileli aynı tasarımı kullanıyorsunuz..
Yada ben yanlıs biliyorum.. Rolling Eyes
Mesaj03.07.2010, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten gayet iyi ama her iyi site kusursuz değildir bu yüzden siteni biraz eleştireceğim
sitenin kötü yönleri(aslında kötü yönleri çok az ama yazayım dedim):

1-renk uyumu:bir oyun sitesi açdığında öncelikle neyle ilgili site yaptığını unutmayıp yapacağın siteye nelerin ekleneceğini bilmelisin ekleyeceklerin arasında oyunlar reklamlar...vs. gibi şeylerin yanı sıra renk uyumu bir oyun sitesinin en önemli özelliklerinde biridir.nedenine gelince bir ziyaretçi sitene ilk defa girmişse ilk dikkat edeceği şeyler rengidir nedeni ise eğer bir sitede renk uyumu gayet iyiyse ziyaretçi bu sitenin gayet profösyonel biri tarafında yapıldığını anlar.Eğer renk uyumu kötüyse bu siteyi yapanın siteye önem vermediğini anlar.Bu yüzden renk uyumuna dikkat etmelisin

2-tasarım:tasarımına diyecek bir söz yok gayet güzel olmuş ama gözden kaçırdığın veya düzeltemediğin bir karışıklı var.Yani nereye baksam renkli ve büyüklükleri farklı yazılar var ve en kötüsüde sitenin alt tarafında oluşan bir yazı karışıklığı sitenin ismi ve sloganı zağten sitenin üst bölümünde yazıyor bu yüzden oradağki yazılar ziyaretçinin sevmediği bir görüntü oluşyuruyo.Tüm hakları saklıdır yazısı hem tasarım rengine hemde sitenin genel görünüşüne uymuyor.Bir sitede yaparken tasarıma önem vermelisin

bunlar küçük sorunlar ama böyle küçük sorunları en kısa zamanda düzeltirsen sitenin sorunları azalır

sitenin iyi yönleri(çok fazla iyi yönü olduğu için sağdece bu kadarını yazdım

1-oyun katagori çokluğu:bir oyun sitesinde oyun katagorisi çokluğu cok önemlidir sitene ilk girdiğimde siten ile ilgili ikinci olarak gözüme çarpan katagori çokluğu oldu.Bir ziyaretçi senin sitende gaye iyi vakit geçirebilir ve eylenebilir siten gördüğüm tr.gg oyun sitelerinden katagori olarak daha iyi.
Bir oyun sitesinde olması gereken temel katagoriler var ve bu katagorilere ek olarak daha çok çeşit olması gaye iyi olmuş

2-siteniz için bölümünü koyman çok iyi çünkü sitenize giren ziyaretçiler için faydalı olmuş

Neyse gelelim puanlamaya puanlamamda tüm bu unsurlara dikkat ederek

%97 veriyorum 3 puanı vermememin sebebi küçükde olsa bazı hataların olması

Benim siteme gelince bana şöyle bir soru soracağınıza eminim''sen okadar eleştirdin ama kendi siten niye böyle'' diyebilirsiniz hemen bu soruyu cevaplayayım ve yazımı bitireyim

ben ilk bedava-sitemden site açtığımda acemi olduğum için sitem ile ilgili çok fazla birşey bilmi yordum zaman geçtikçe bedava-sitem ile ilgili daha fazla şey öğrendim.Ama acemi olduğum için sitemin adına dikkat etmemiştim bu yüzden sitemi silip bu site yi açtım.Bu yüzden bu sitemde çok az şey var

Neyse siz bu yazıyı okuduğunuzda''ohhh neyseki bitti'' diyeceksiniz ama olsun eleştirmek güzeldir
Mesaj04.07.2010, 06:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten güzel olmus Yüzde 90
Mesaj04.07.2010, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu: NACAR AJANS

n
a
c
a
r

a
j