Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.06.2010, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu: REKLAMLAR

ARKADASLAR İLETİŞİM BÖLÜMÜNE Bİ MESAJ YAZIYORSUN GÖNDERDİKTEN SONRA SAĞ ALTTAKİ REKLAM SAYFANIN ORTASINA GELİYOR ANKETLER BÖLÜMÜNDEDE ÖYLE ANKETLERE TIKLAYINCA REKLAMLAR YAZININ BİRAZ ALTINDA LÜTFEN NEDEN BÖYLE OLUYOR YARDIM PLZ.
Mesaj20.06.2010, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımdan Olabilir..
Mesaj20.06.2010, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama başına center ve sonunada ona benzer bi kod eklemistim reklam ortalansın diye ondan olmuş olabilir mi. eger hayırsa tasarımı sana göndereyim yapabilir misin.
Mesaj20.06.2010, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Pek Fazla Otasarımlardan Anlamam Bilen Birisine Sor Yada Tasarımını Değiştirmeyi Dene..
Mesaj20.06.2010, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

onuryorulmazz yazmış:
ama başına center ve sonunada ona benzer bi kod eklemistim reklam ortalansın diye ondan olmuş olabilir mi. eger hayırsa tasarımı sana göndereyim yapabilir misin.
Eklediğin reklamların başına <center> sonuna </center> yaptıysan reklam ortalanır.. Kontrol et..
Mesaj20.06.2010, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewet reklam ortalanıyor bnde onları sildim ama yinede oluyor lütfen yardım edin tasarımla o kadar ugrastım..
Mesaj20.06.2010, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADASLAR SORUNUMU SİMDİ BULDUM METİN AZ OLURSA REKLAM METNİN ALTINA KAYIYOR EGER METİN UZUN OLURSA Bİ SORUN OLMUYOR BUNU AYARLAYABİLECEK Bİ ARKADAS WAR MI
Önceki mesajları göster: