Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.06.2010, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Seyirmax TV Yarın yayına başlıyor !..

Arkadaşlar uzun süredir uğraş gösterdiğim kanalımız yarın sizler için yayına başlıyor.Kanalımız hakkında şöyle bir bilgi vermemiz gerekirse kanalımız geçen yaz bu dönemlerde yayın hayatına sinamomax adı altında başlamış ama daha sonra hacklenince kapatılmışdı.Aradan 1 ay geçtikden sonra yeni kanalımız için hazırlıklara başladık ve 'SEYİRİMAX' adı altında bir kanal açtık.Kanalımımızın ismi tamamen siz seyircilerimize hitap etmekte;Maksimum Seyir..

Aylarca uğraş gösterdiğimiz kanalımıza arşiv hazırlamamız aylarımızı aldı ama yinede yeterli düzeyde değil malesef bunun için günde tekrar yapacağız.Kanalımızın arşivimden söz etmek gerekirse,kanalımızda :
Lost,Höst,Babeyn gibi dizilerii;iBüyük boşluk,türk büyükler,kıtaraporu gibi programlarımızı;yerli ve yabancı filmleri,çizgi filmleri,koca kafaları,kısa filmleri,belgeselleri izleyebilirsiniz..

İşde yarın ki yayın akışımız :
09.00: Tom ve Jerry
09.23:Tanıtım ve reklamlar
09.30 Bugs Bunnyİ
10:Aslan Kral (Çizgi Film)
11.10:Tanıtım ve reklamlar
11.15:Lale
11.30:Umutlu Bakış
11.40:Tanıtım ve Reklamlar
12.00: Aslan Kral (Tekrar)
13.10:İnsanın Yaratılışı
14.00 Tanıtım ve Reklamlar
14.10:Mustafa
16.00:Koca Kafalar
16:50:Reklam
17.00:Mustafa (Tekrar)İİ
18:50: AROG

Modun Tavsiyesi:İnsanın Yaratılışı ve Aslan Kral'ı kaçırmayın..

Arşivi idareli kullandık biraz ama siz asıl hafta içlerini bekleyin Very Happy Very Happy
Mesaj19.06.2010, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

VALLAH tebrik ederim siteni ve emeginı beyendım basarıların devamını dılerım
Mesaj19.06.2010, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

ahiretalametleri yazmış:
VALLAH tebrik ederim siteni ve emeginı beyendım basarıların devamını dılerım
Teşükkür ederiz..
Mesaj20.06.2010, 08:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kanalımız yayına başladı.İlk günümüz olması dolayısıyla yayın akışımızı forumdan duyurduk.Anacak bundan sonra yayın akışımız sitemizden ve forum imzamızdan duyurulacak.Sizleri haftalık yayın akışımızla ilgili bilgilendirmek istiyoruz.

Programlarımızdan Türk Büyükler Çarşamba 14.00,Büyük Boşluk Cuma 16.00,Kıtaraporu Pazartesi 15.00,Çocuk Kulübü her gün 09.00,Müzik Saati hafta içi her gün 11.00,Koca Kafalar Pazar 16.00 ekranlarınızda olacak.

Dizilerimizden Lost hafta içi her gün 18.00,Babeyn Perşembe 17.00,Lost'un Türk versiyonu ola Höst ise Salı 17.00'da ekranlarınızda olacak.

Ayrıca Her gün çeşitli filmler,belgeseller ve videolar ile karşınızda olacağız.

Kanalımıza ücretsiz reklam vermek veya bizimle gönüllü çalışmak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilirler.
Mesaj20.06.2010, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı OLsun..
Mesaj20.06.2010, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

1.)Herkesin bu bölümde 2 ay boyunca tek başlık açma hakkı vardır.
2.)Bunları sitenizden duyurmalısınız.

Not: Bu kuralları öncedende ihlal etmiş ve uyarılmıştınız.Fakat tekrardan işlediğiniz için,bu sefer Banlandınız.

Bir önceki başlığınız;

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=155230