Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.06.2010, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Gebze'de Sel Can Aldı

Gebze' de Arıtma tesislerinin bulunduğu bölgede başı çamura saplanmış 25-30 yaşlarında bir erkek cesedi bulundu. Şahsın dün akşamki sel sularına kapılarak buraya sürüklendiği sanılıyor.

Gebze Sel Sularına Teslim

Gebze'de, Dün Akşam Saatlerinde Yağan Kısa Süreli Yağış Yüzünden Hayat Felç Oldu. Kocaeli'nin Gebze İlçesi çevresinde, dün akşam saatlerinde Yağan kısa süreli sağanak yağış, başta D100 Karayolu'nun Gebze-Bayramoğlu sapağı geçişi olmak üzere Gebze ve Çayırova'da bir çok yol, ev, işyeri ve Yüksek Teknoloji Enstitüsü ile bazı fabrikaların su altında kalmasına neden oldu.

Gebze ve çevresinde dün 23.30 sıralarında şiddetlenerek 45 dakika aynı hızla süren yağış sonucu yüzlerce aracın mahsur kaldığı D-100 Karayolu'nun Gebze geçişinden sular saat 02.15'den itibaren çekilmeye başladı. Ancak yol suyun getirdiği kalın bır çamur tabakasıyla kaplanması nedeniyle ulaşıma açılamamıştı Saat 05.30 sıralarında ise araçlara geçiş verilmeye başlandı. Sabah saatlerinde ise trafik akışında herhangi bir sorun olmadığı belirtildi

Devamı:http://www.haberler.com/gebze-de-sel-can-aldi-2120437-haberi/
Mesaj24.06.2010, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben gebzede yasıyorum bugün sokağa çıktığımda yollarda birçok kırıklar ve çöküntüler gördüm dünkü yağmur o kadar şiddetliydiki asvaltı bile paramparça etti
Mesaj24.06.2010, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah yardımcıları olsun.