Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.10.2010, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende hatırlamıyorum hatta birisi grafiti TR.GG yazmıştı Very Happy
Mesaj24.10.2010, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski dostlardan kimse kalmadi...Özellikle eski Moderatörleri cok merak ediyorum: pobrediablo, netdunya, nazimca, net vs vs...
Mesaj24.10.2010, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Eski dostlardan kimse kalmadi...Özellikle eski Moderatörleri cok merak ediyorum: pobrediablo, netdunya, nazimca, net vs vs...
Ben Vardım Ozamnlar AMa Hiç Foruma Girmiyordum Tüh Yaww Very Happy

Tekrardan Döndüm! Artık Hep Onlineyim : )
Domainimizi Değiştik Sonunda : ) www.cupacup.tr.gg
Mesaj24.10.2010, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

cupacup yazmış:
anadolulular yazmış:

Cok güzel bir ortam vardi...Girmeni tavsiye ederdim..Ama artik cok gec Razz Ancak sanki son zamanlarda forum yeniden canlanmaya basladi...
Mesaj24.10.2010, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
cupacup yazmış:
anadolulular yazmış:

Cok güzel bir ortam vardi...Girmeni tavsiye ederdim..Ama artik cok gec Razz Ancak sanki son zamanlarda forum yeniden canlanmaya basladi...

Evet Bende Fark Etidoym Forumu Sevmeye Başladım İnş Eskisi Gibi Olur Very Happy Razz

Tekrardan Döndüm! Artık Hep Onlineyim : )
Domainimizi Değiştik Sonunda : ) www.cupacup.tr.gg
Mesaj24.10.2010, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilmem hatırlar mısınız, eskiden forumdaki avatarlara göz resmi koymak çok modaydı. Selin hanım, cunobag ve ardından moderatörler sonra da diğer üyeler bu modaya uydu. Ve birden herkesin avatarında farklı farklı göz resimleri olmuştu, ne güzel günlerdi.. Rolling Eyes
Mesaj24.10.2010, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

gsguncel yazmış:
Bilmem hatırlar mısınız, eskiden forumdaki avatarlara göz resmi koymak çok modaydı. Selin hanım, cunobag ve ardından moderatörler sonra da diğer üyeler bu modaya uydu. Ve birden herkesin avatarında farklı farklı göz resimleri olmuştu, ne güzel günlerdi.. Rolling Eyes

Evet o gözler moda olmuştu Very Happy
Mesaj24.10.2010, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Anlatımlar Ortam Çok Güzel Bende Eski Sayılırım Sadece Bu Sitem Yeni Teşekürler.!
Mesaj05.11.2010, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beni ilk banlayan net-muratt'a burdan selamlarr... Very Happy
Ilk zamanlar birden fazla reklam basligi acmistim o zamanlar, ondan dolayi banlamisti beni... Smile
Mesaj08.11.2010, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:

Onlar şuan neler yapıyorlar bende çok merak ediyorum. Razz Keşke geri dönseler ve buralarda hep online olsalar... Ama olmayacak dua ya amin dememek gerekir... Razz

gsguncel yazmış:

Evet.. Ne güzel günlerdi ... Eskiden bir arada çizgi karakter şeklinde penguen resimleri modaydı profil resimlerinde.. Smile
Mesaj09.11.2010, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
anadolulular yazmış:

Onlar şuan neler yapıyorlar bende çok merak ediyorum. Razz Keşke geri dönseler ve buralarda hep online olsalar... Ama olmayacak dua ya amin dememek gerekir... Razz

gsguncel yazmış:

Evet.. Ne güzel günlerdi ... Eskiden bir arada çizgi karakter şeklinde penguen resimleri modaydı profil resimlerinde.. Smile

Evet.
Çizgi karakter şeklindeki penguenler o zamanlar çok modaydı.
Ne günlerdi ama...