Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2010, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu: İetişim formu hakkında!

Arkadaşlar tekrar ben Very Happy
İletişim formunda şifre bölümü yapmak ıstıyorum.. mesela

Kullanıcı adı: zeban1
Şifre: ***********
E-mail: ze****@hotmail
Konu: bedava sitem

Sadece iletişim formunda şifreyi gizlemek istiyorum.. Fakat şifre benim bedava-sitem admin panelimde mesajlara iletişim formuyla beraber gelmesini istiyorum..

Bİlenler yardım.. şimdiden teşekkürler
Mesaj01.07.2010, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım galiba anladığım kadarıyla iletişim formunu üyelik olarak kullanacaksın bunun yerine jotform.com a girip bir hesap aç tamamen türkçe olan bu siteden kendi üyelik formunu hazırla sitene html kodunu ekle ve form doldurulduktan sonra cevapların senin e-mailine gelmesini sağla örneği bnm sitemde var zaten gir üye ol tabi sitemde daha giriş yeri yok o ayrı xD jotform da takıldığın bi şey olursa e mailimden bana ulaş anchor (at) hot mail. c om. tr
Mesaj01.07.2010, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

@xn--teknodnya-v9a
Forumda "MSN" Adresi Paylaşmak Yasaktır.

@zebani1
İletişim formunu bu şekilde kullanabilirsiniz.
Fakat bildiğim kadarıyla şifre kısmını "*****" bu şekilde yapamazsınız.
Ancak iletişim ekstrasındaki "Başlık ve Mesajınız" kısımları yerine;
Kullanıcı adı:
Şifre:
E-mail:
Konu:
Olarak değiştirebilirsiniz. Bunun için;
Arrow Sitene Giriş
Arrow Ekstraları Değiştir.
Arrow Büyük Ekstralar Sekmesinde Bulunan "İletişim formu:" Ekstrasının Yanındaki Butona Tıklayın.
Arrow Açılan sayfanın alt kısmında bulunan "Gelişmiş Ayarları Göster" Butonuna Tıklayın.
Arrow Açılan yerdeki "1. ekstra alanı gösterilsin mi?" Ve" 1. ekstra alanının metni?" Kısımlarını kendinize göre doldurabilirsiniz. Maksimum 10 Ekstra alanı oluşturulabilir.

Eğer form'daki şifre alanını "****" şeklinde yapmak istiyorsanız ücretsiz form sağlayıcılarından form oluşturabilirsiniz. (Örn:JotForm) Form'u dolduran kişilerde şifre kısmı "****" şeklinde gözükecektir. Fakat size geldiğinde normal bir şekilde gözükecek ve görebileceksiniz.