Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2010, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu: üstteki reklamı ortalamak

arkadaşlar sitemin tasarımı css ve göze uygun bi görüntü için reklam ortalansa daha iyi olacak nasıl ortalayabilirim?
Mesaj01.07.2010, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

CSS Kodu bölümüne bu kodu ekleyiniz

Alıntı:
table {margin-left: auto;margin-right: auto}
Mesaj01.07.2010, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamlar,
bu günlerde bu basligin cok acildigini gördüm.Ya Arkadaslar Arama Motoru diye bir alet var Razz bunu kullanmassak deaktive etsinler o zaman.Bos bosuna durmasin Very Happy Yani ayni basligi belki iki üc günde 10 kere görmüsümdür.Arasak bulsak olmaz mi, daha basligi acmadan önce? Forum kirliligine dur diyelim degil mi artik Laughing
Buna biraz daha dikkat edelim degil mi dostum Razz

Selametle.
Mesaj01.07.2010, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ikiyildizkristal bilgi için teşekkürler
anadolular tamamen aklımdan çıkmıştı bir daha ki sefere konu açmadan önce araştıracakğım sağolun
Mesaj01.07.2010, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Selamlar,
bu günlerde bu basligin cok acildigini gördüm.Ya Arkadaslar Arama Motoru diye bir alet var Razz bunu kullanmassak deaktive etsinler o zaman.Bos bosuna durmasin Very Happy Yani ayni basligi belki iki üc günde 10 kere görmüsümdür.Arasak bulsak olmaz mi, daha basligi acmadan önce? Forum kirliligine dur diyelim degil mi artik Laughing
Buna biraz daha dikkat edelim degil mi dostum Razz

Selametle.

Arkadaşımız çok haklı forumdaki arama kutucuguna bile reklam ortalama yazarsanız çıkar. bundan sonraki sorularınızı önce orada arayıp daha sonra b-s üyelerine danışırsanız daha iyi olabilir Smile iyi eğlenceler.
Mesaj01.07.2010, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

xn--teknodnya-v9a yazmış:
ikiyildizkristal bilgi için teşekkürler
anadolular tamamen aklımdan çıkmıştı bir daha ki sefere konu açmadan önce araştıracakğım sağolun

Sunuda belirtmek isterim ki, amacim kesinlikle düzeni saglamak, simdi özellikle gelip senin basligina bu yaziyi yazmadim, baskasinin basligida olabilirdi bu.Bu uyari sadece sana degildi kardesim ben dahil hepimiz bunu yapmaliyiz Wink

Selametle.
Önceki mesajları göster: