Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2010, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu: İsrail'in İNSANİ Yardım Gemisi'ne Saldırısı

Maalesef 7 Mayis 2010 Tarihinde yola cikan Insani Yardim Gemilerimiz, 31 Mayis'ta Siyonist Israil Askerleri tarafindan ele gecirilmistir. Bu Askerler planli olarak Uluslar Arasi Sularda Gemilerimize saldirarak, kendilerini güclü göstermek istemis, sadece Filistin'de vahsice Insan öldürmeyi degil, heryerde bunu yapabileceklerini ortaya koymaya calismistir. Ayrica ayni gün Iskenderun Deniz Ikmal Destek Komutanligi'na yapian saldiri tamamen tesadüf degildir. Belkide Israil bu saldiriyla, Türklerin ve Gazze'ye Insani Yardim bagislayan ülkelerin gözünü Sehitlere cevirecegini düsünmüs, ancak bu plan hicbirseye yaramamistir. Israil'e bu saldiri nedeniyle Dünya'nin dört bir yanindan tepki gelirken ve kendi milletlerindende tepki gelirken,Siyonist Israil Yönetimi aciklama yaparak, kendi kalesine gol attigini resmen bagararak duyurmustur.Cünkü Bm'nin bu bölgede yapmak istedigi arastirmayi geri cevirecegini ve gerekirse Askerleriyle müdahale edecegini aciklamistir. Bu aciklama, insanlarin Siyonist Israil'den daha da uzaklasmasini saglamistir. Ayrica Benyamin Netanyahu'nun, "Bizim gibi Nükleer Zengini ülkeden baska ne aciklama beklerdiniz?" , demesi, Siyonist Israil'in aslinda ne amacta oldugunu ortaya cikarmistir. Israil, aslinda gittikce sonuna yaklasmistir. Kur'an 'da da lanetlenen bu millet, yavas yavas yok olmaya baslamistir. Muhterem Kardeslerim, Inaninki Israil'i gözümüzde böyle büyük görmemiz, sadece bizim sucumuzdur. Nerede olursam olayim, herkez, Israil'in cok güclü oldugunu anlatmakta ve bu ülkeyle bas edilemeyecegini ortaya atmaktadir. Bu sözler aslinda cok yanlistir. 7 Milyon ülkenin elinde ne olursa olsun, isterse Nükleer kaynagi olsun, bizimde inandigimiz ve ugrunda canimizi vermeye hazir oldugumuz ALLAH vardir. Bizim inanmamizdan ve Allah'in yardimindan sonra, Israil'in elinde ne kadar silah olursa olsun, hic bir kisi, bu gücü yenemez. Bu zamanlar zor seyler yasayabiliriz.Ancak Lütfen heryerde bilincli, bilincsiz, Israil güclü, bombasi var, silahi var diye aciklama yapmayalim.

Gazamiz Mübarek olsun,
M. C. Sarac
Önceki mesajları göster: