Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.07.2010, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu: son bir soru sayfa

arkadaşlar bir yerde gördüm tam hatırlamıyorum bir tane sayfa var ve bu sayfanını içeriği çok fazla mesala sevgi aşk mutluluk salatalık domates falan ama site ziyaretçisi bu sayfadaki içerik çok fazla olduğundan dolayı içeriği bulmkata zorlanıyor adam öyle birşey yapmış ki sevgi linkine tıkladığın zaman sevgi içeriği aynı sayfanın ortalarında biryerde açılıyo domatese tıkladağında sonunda açılıyo yani bunların hepsi aynı sayfanın içinde oluyo

ctrl f gibi bişey bilmem anlatabildiimi
Mesaj18.07.2010, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ctrl-f ile alakası yok ctrl-f arama yapmak için senin dediğin bu konu başlıklarını tıklandığı anda aynı sayfada açmak birçok sitede bu var adam tasarım üzeri kodunun altına konularını ekliyor bu sebeblede hepsi aynı sayfada açılıyor.bunu söyleyerek sanırım seni üzeceğim ama malesef bunu yapmak içinde css tasarıma geçmen gerek!
Mesaj18.07.2010, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

x1oyun yazmış:
ctrl-f ile alakası yok ctrl-f arama yapmak için senin dediğin bu konu başlıklarını tıklandığı anda aynı sayfada açmak birçok sitede bu var adam tasarım üzeri kodunun altına konularını ekliyor bu sebeblede hepsi aynı sayfada açılıyor.bunu söyleyerek sanırım seni üzeceğim ama malesef bunu yapmak içinde css tasarıma geçmen gerek!

css tasarımını öğrenmek şimdi çok zaman alır ya ben en iyisi sayfanın başına

sayfanın içindeki konuları yazıyım bide not düşiyim sayfadaki konuları bulabimeniz için ctrl f yap arat diyim valla on numara olur sağol kardeş yardımcı olduğun için ama css tasarım yapmayıda muhakkak öğrenicem
Mesaj18.07.2010, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki gizli sayfa yapabilirmiyim menüde gözükmücek
Önceki mesajları göster: