Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2010, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu: windows 7 IIS kurulumu ??

bu windows 7 de ıss kurdum ama yarlarını yapamadım ya internete bir sürü izinlerle ilgili vs. anlatım yapmışlar hepsini denedim olmadı ııs kuruyorum frameworku de kuruyorum diğer ayarları yapamadım internette resimli anlatımlar falan var onlarıda yaptım olmadı dreamweaverden yaptığım bir çalışmayı ön izlediğimde sadece tum kodları tarayıcıda gösteriyo ben bi ara yapmıştım faka tnasıl yaptığımı unuttum format atıncada gitti tum ayarlar yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj28.07.2010, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Win7 Firemaworks ,dreamweavver i Uyumluluk saglıyarak Kura Bılırsın ama 15 Gun Sonra Tekrarı Duzenlyerek Guncelıyeceksın
Mesaj29.07.2010, 07:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

dediğin biraz mantıksız geli ama ben hallettim sorunu kardeşim sağolasın yinede
Mesaj29.07.2010, 07:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Mantıksız Bir Şey Anlatmadım Düştügün Durumun Benım Başımada Geldı ve Hala Devam Ediyor Frameworks Dreamcear Flash Animatör ve Bir Cogu Windos7 Tarafından Desteklenmıyor Uyumluluk Sağlaman Lazım
Mesaj29.07.2010, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende surekli kullanırım da yani 15 gunde guncellemek ile ilgili hiç ihtiyaç duymadım karşılaşmadım o yuzden dedim birde fremework dreamweaver a uyumluluk sağlamasına gerek varmıkı framework zaten uyumluluk sorunu çıkartmıyo
Mesaj29.07.2010, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

her neyse kardeş sen ııs kurdğuna göre asp.netten anlıyosundur herhalde?