Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2010, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu: MysteriousUo Sitemiz Açıldı !

Merhaba sitenin tasarımına bugun basladım ancak 1-kaç gune harika bir tasarım yapacağımdan eminim tasarımda kesinlikle tablo kullanılmamıstır tamemen div katmanlarından olusmaktadır boylece site açılıs hızı maksimumdur!

http://www.MysteriousUo.tr.gg

Yakında setup dosyamızıda yayınlayacağız. Yorumlar gelsin..
Mesaj31.07.2010, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Not :Deminki konumu neden sildiniz !?!
Mesaj31.07.2010, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba;

Az önceki mesajınız hakkında size bir mail gönderiyordum ama son incelememda sizde sormuşsunuz belirtiyim silinme sebebebi tr.gg dışı link ile reklam yapmadır...

iyi forumlar

Mesaj31.07.2010, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sonuçta başka bir site deil ki aynı site ve bu benim yeni açtığım bs hesabım asıl 3 yıldır kullandığım hesabım farklı (ismini soylemeyeceğim) onun .info uzantılısını site değerlendirme kısmında hep veriyorum birşey diyen olmuyor yorumlarda takır takır geliyor !?!
Mesaj31.07.2010, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve bana bir mesaj gelmedi..!
Mesaj31.07.2010, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
Merhaba;

Az önceki mesajınız hakkında size bir mail gönderiyordum ama son incelememda sizde sormuşsunuz belirtiyim silinme sebebebi tr.gg dışı link ile reklam yapmadır...

iyi forumlar

Madem bu kadasr dikkatli ve tutumlu birisiniz o zaman sizin gibi konularımızı silen birisi nasıl olurda kendi [free] sitesinde blogspottan tutun birçok dış sitenin reklamını yapar.. ?
Mesaj02.08.2010, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar...