Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2010, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Oyun Sitesi

Merhaba Arkadaslar Sonunda Sitemi Yapmis Bulunmaktayim (hala tasarim asamasindayiz ama caktirma Rolling Eyes )

neyse ben direk konuya gireyim

*************************************************************************************************************************

aciklama :

sitemin konusu oyun arkadaslar indirebiliyorsun vede oynayabiliyorsun eger merakini cektiyse bu söyledilerim gir bak Wink

*************************************************************************************************************************

Eger : yok kardesim ben oyun oynamam Shocked diyorsanda reklam vermek icin gir Hemde BEDAVA

Reklam alanimiz sag en alttadir !!!

http://sonsuzoyunindir.tr.gg/Reklam-Ver--k1-2-k2-.htm

Bu sadece biri türlü remklam verebiliyorsunuz arkadaslar isteyen arkadaslar girebilir 3 reklam alanida bedava dir (simdilik) Wink

Siteme girmek istiyorsa asagidaki linke bir TIK atin arkadaslar bana ayirdiginiz zamandan dolayi tesekkürler Very Happy

www.sonsuzoyunindir.tr.gg

ILGINIZDEN DOLAYI TESEKKÜR EDERIZ

Önceki mesajları göster: