Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.08.2010, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

byqraphix yazmış:
programyapmak yazmış:
byqraphix yazmış:
sinema köşesi olmayacakmı dergide?

Kendi deneyimlerinizi, kendi köşeniz halinde bana veya İbrahime gönderin, düzenlenmiş bir halde, biz tekrar bakacağız imla bölümlerine, sonra yayınlayacağız, uygun olanları genel itibari ile özgün olan her şeyi alacağız!.. Wink

Bu arada indirme yok, internet tarayıcınızdan direkt görüntülenem yapabileceksiniz, pdf'yi yaklaşık 6-7 farklı uzantı ile keşfedebileceksiniz, alt yapı tamamdır!.. Wink

ben bu iş'te ibrahim ile muattab olmak istemiyorum sana yollarım Wink

ama ben genelde şöyle bişi istiyorum . elalemin filmleri yerine "kısa metraj film"köşesi.

Not olarak düştüğüm gibi, yazıları özgün olan kullanıcılarımızın yazılarını almayı düşünüyoruz, bakalım zaman ne gösterir, kendi deneyimleriniz gibi özgün olan şeyleri kabul etmememiz gibi bir durum olamaz zaten!.. Wink
Mesaj20.08.2010, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benle muhattab olmayan kişilerin dergide ne işi var.. Mr. Green
İyi sen programyapmak'a ver diğer kullanıcılarımız bana lütfen..
Çünkü programyapmak indirmemeniz için elinden geleni yapıyor Wink
Mesaj20.08.2010, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

ibrahmgun yazmış:

Platform hazır, yakında küçük bir dergi görüntüsünde hoş bir şekilde sunacağım sizlere arkadaşlar!.. Wink
Mesaj20.08.2010, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

programyapmak yazmış:
ibrahmgun yazmış:

Platform hazır, yakında küçük bir dergi görüntüsünde hoş bir şekilde sunacağım sizlere arkadaşlar!.. Wink

bekliyoruz ... Wink
Mesaj24.08.2010, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

ee noldu şimdi yalanmı oldu.. ? İbrahimgn silindi.!

SMF , WORDPRESS veya VBULLETİN ' DEN ANLAYANLAR ACİL ULAŞIN BANA..!
Mesaj24.08.2010, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerbahcefan12 yazmış:

İbrahimin başka bir sitesi var.
Yaparsa yine yapar.
Fakat eğer daha önceki arkadaşlarda olduğu gibi sitesi silindi diye bs ye girmezse ozaman ya dediğiniz gibi yalan olur ya da başka bir arkadaş İbrahimin yerine devam eder.

Mesaj24.08.2010, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

simerweb yazmış:
fenerbahcefan12 yazmış:

İbrahimin başka bir sitesi var.
Yaparsa yine yapar.
Fakat eğer daha önceki arkadaşlarda olduğu gibi sitesi silindi diye bs ye girmezse ozaman ya dediğiniz gibi yalan olur ya da başka bir arkadaş İbrahimin yerine devam eder.
Umarım Smile

Mesaj24.08.2010, 14:48 (UTC)    

İbrahim projede yardımcı bir kişiydi, aramızda olacaktır eminim, olmazsada ben devam ettiriyorum elimden geldiğince, korkmayın!.. Wink

Mr. Green
Mesaj05.09.2010, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eveet... Buda yalan Smile

Mesaj05.09.2010, 17:24 (UTC)    

Böyle bir şey görmedim, ben dergi için platform hazırladım, forumda 4-5 arkadaşada gösterdim, makale istiyorum yok birileri kayboluyor, ortadan gidiyorlar, farklı üyeliklerle takılıyorlar!..

Böyle bir iş yapılıyorsa, adam gibi satmadan yapacaksınız, ben hala varım, makale desktelerinize gerek yok artık, ortadan kaçan adamlara inat, tek bir dergi çıkartıyorum!.. Wink
Mesaj05.09.2010, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

IbrahmGun silinmiş Sad ama nedenini bilmiyorum..
Tasarım izinli zaten Wink neyse ibrahmgun yoksa cilginalem var Exclamation

Yukarıdaki linkte dergimiz bulunmaktadır! Sizden dergimizi indirmenizi istiyoruz !
| İbrahim GÜN
Mesaj05.09.2010, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim bir düşüncem var şimdi adamlar her pdf indmek içn link arıyacaklr veya siteye gidecekler..Ve ya e-mial adreslerine gircekler.Ama şöyle bişey yapsak mesela kişiler pdf dergisinin Masa Üstü Kısayolunu versek direk girerler uraşmazlaar sadece 1 giriş sayfası olmuş olur hem...?Şayet Kabul Ederseniz Ben yaparım Çünki Daha önce birçok msa üstü kısayolu yaptım...
Kendi aldıgım sitem var yani hostum he subdomain hakkımda var sisizn için kullana bilrim....

Saygılarımla;
Nebi TEKİN
Mesaj05.09.2010, 23:55 (UTC)    

the-nuke yazmış:
Benim bir düşüncem var şimdi adamlar her pdf indmek içn link arıyacaklr veya siteye gidecekler..Ve ya e-mial adreslerine gircekler.Ama şöyle bişey yapsak mesela kişiler pdf dergisinin Masa Üstü Kısayolunu versek direk girerler uraşmazlaar sadece 1 giriş sayfası olmuş olur hem...?Şayet Kabul Ederseniz Ben yaparım Çünki Daha önce birçok msa üstü kısayolu yaptım...
Kendi aldıgım sitem var yani hostum he subdomain hakkımda var sisizn için kullana bilrim....

Saygılarımla;
Nebi TEKİN

Teşekkürler ben tüm sistemi hazırladım, makaleleri ayarlamak kaldı sadece!.. Wink
Mesaj06.09.2010, 00:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben demiştim ama inşallah başarılı olur yalan olmasın. Smile
afilliyanlizlik yazmış:
Merhaba arkadaşlar, bugün çok güzel bir çalışma elde etmişsiniz ve bs-dergi imalat etmeye karar vermişsiniz, ve bu karar neticesinde bs-dergi isimli yeni bir ufuk ortaya çıkarmışsınız. Sizi tebrik ediyorum. Gerçekten bu dergi başırılı olursa. Desteklerim sizinle
Mesaj17.11.2010, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Önceki mesajları göster: