Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.03.2010, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu: İlginç Hikayeler

Polonya'daki Lodz kasabasından çıkan tren, dükkanlara dondurma dağıtır. Görevlilerden ikisi, dondurmaları dükkana taşımak için dondurma
dolabının içine girer. O sırada dolabın kapağı kapanır ve içerde
kalırlar. Dolabın kapağını vururlar ama onları duyan kimse yoktur. Öleceklerini anlarlar ve sürekli kendi kendilerine "Donucaz, donucaz..." diye mırıldanırlar. İçlerinden bir tanesi kağıda "Yavaş yavaş tenimiz donmaya başladı, artık dayanamıyoruz." diye yazı yazar. En sonunda bunlar donucaz diye diye donarak ölürler. O akşam onları orada bir kasabalı bulur ve polise haber verir. Olay yerine gelen polis bunların otopsisini yaparak donarak öldüklerini kamuoyuna açıklar.

AMA DOLAP SABAHTAN BERİ ÇALIŞMIYORDUR...

------------------------------------------------------------------------------

1999 Gölcük depreminden sonra ortalıkta bir sürü esrarengiz olaylar anlatılmakta.Ne kadar doğru bu söylenenler bilinmez ama hayret edilmeyecek türden de değil bu anlatılanlar...

OLAY-1 O gece bayanın birisi doğum için eşiyle beraber bir taksiyle hastahaneye gidiyorlarmış.Taksi tam Eyüp şehitliğinden geçerken doğum sancıları tutan bayan kafasını sağa sola çevirmeye başlamış.İşte tam bu sırada bayanın gözü şehitliğe ilişmiş.Bayan gördüğü manzara karşısında dona kalmış.Bütün şehitler kabirlerinden kalkmış elleri semada dua ediyorlarmış.

OLAY-2 Aynı saatlerde Eyüp Sultan Camisinin önünde taksicilik yapan bazı kişilerin anlattıklarıda insanı hayretler içerisinde bırakıyor.
-Taksinin içerisinde oturmuş müşteri bekliyordum.Gözüm birden Cami'nin duvarına ilişti.Duvarları nurdan varlıklar kaplamış tutuyorlardı.Mezarlıklarda yatanlar kalkmış hep beraber dua ediyorlardı.

OLAY-3 Enkazdan 4 gün sonra çıkan bir çocuğa su ikram etmişler.Çocuk;
-Su ve yemek ihtiyacım yok.Yaşlı bir amca bana suda yemekte verdi.

OLAY-4 Denizden çok büyük bir ateş topu yükselmiş.

OLAY-5 O gece yıldızlar bir başkaymış.Çoğu insanın anlattığı - sanki elimi uzatsam yıldızları tutacak gibiydim.
Mesaj06.03.2010, 23:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet kardeşim o gece gök yüzü bir başkaydı kan rengindeydi sanki ay ağlıyordu sokak hayvanları açık alanlarda yatmıstı hayret etmiştim...

ben 1999 depremini gormedım ama bolu ve sultan dağı depremini gördüm ve birçok deprem yaşadım genelde gök yüzü bu halde oluyor ve hayvanlar acayip şekilde havlıyor ve açık alanları tercih ediyorlardı
Mesaj07.03.2010, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ahrbiden ilginçmiş
Mesaj07.03.2010, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlginç Bir Hikaye.
Mesaj07.03.2010, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tövbe Tövbe Embarassed
Mesaj21.04.2010, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu: ilginç Güzel Hikayer...

Bu Adresten Ulaşabilirsiniz...

Link Kaldırılmıştır.!

BAN!
-odev-arsivleri

En son nacar-fm tarafından 22.04.2010 09:28:50 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.04.2010, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenize yönlendirme yapmayınız
Mesaj22.04.2010, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizde bu konu altından ilginç hikayeler paylaşabilirsiniz..
Mesaj22.04.2010, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gercekten İlginçmiş ... Paylaşımın İçin Sağol ... Wink
Mesaj17.08.2010, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlginç ve etkileyici bir hikayeydi...
Mesaj17.08.2010, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bugün 17 ağustos ,11 yıl önce bugün
Mesaj17.08.2010, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bugün 17 ağustos ,11 yıl önce bugün