Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.08.2010, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava sitem yardım

Ben bedava siteme girdiğimde ya siteleri dolaşırken veya forumda tur atarken internet hızı yavaşlıyor.Bir süre sonrada net gidiyor 1-2 saat diğer sitelerde dolandım aynı şey oralarda olmuyor.

Bu sitede olmasının sebebi ne?
Mesaj17.08.2010, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarayıcınızda sorun olabılır cerezler siliniz ondan sonra internet fişinizi çekiniz 30 sanıye kadar bekleyıp tekrar takınız modem ışıkları tamamı yandıgında tekrar gırıp dolasmaya baslayın stelerde bakalım sorun halolmuşmu
Mesaj17.08.2010, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

istanbulhatti yazmış:
tarayıcınızda sorun olabılır cerezler siliniz ondan sonra internet fişinizi çekiniz 30 sanıye kadar bekleyıp tekrar takınız modem ışıkları tamamı yandıgında tekrar gırıp dolasmaya baslayın stelerde bakalım sorun halolmuşmu

sağol denicem
Mesaj17.08.2010, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok olmadı tr.gg uzantılı siteler hala cok yavas forumda cok yavaslıyor.Başka neden olabilir bilginiz var mı?
Mesaj17.08.2010, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu sorun bendede bügün çok oldu ama benim internet tamamiyle kesiliyor kolay kurulum programını çalıştırınca normale dönüyor
Mesaj17.08.2010, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

vallah gecenlerde benımde aynı sorunum vardı internet cafeye goturdum adam bişey yaptı para bıle almadı sorun kalktı istersen sende gotur bır goster derım tarayıcılarındada sorun olabılır
Önceki mesajları göster: