Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2010, 00:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

indirdimoyun yazmış:
tumhepsiburada yazmış:
Sizin istediğiniz tam olarak nedir yani bu resme tıkalyınca hangi adrese gidecek ?

bu site oyunlar için ayrı bir sayfa yapmış buradan direk oyunlara resimle de geçebiliyorsun ama senin ne demek istediğini anlayamadım nasıl birşey yapmak istiyorsun anlat cevaplayalım
Mesaj19.08.2010, 00:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

indirdimoyun yazmış:
tumhepsiburada yazmış:
Sizin istediğiniz tam olarak nedir yani bu resme tıkalyınca hangi adrese gidecek ?

bu site oyunlar için ayrı bir sayfa yapmış buradan direk oyunlara resimle de geçebiliyorsun ama senin ne demek istediğini anlayamadım nasıl birşey yapmak istiyorsun anlat cevaplayalım
Mesaj19.08.2010, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen o kodu kendi sitene dene ben deneyim girecekmi die
Mesaj19.08.2010, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

mysebebim yazmış:
indirdimoyun yazmış:
tumhepsiburada yazmış:

bende onun aynısını yapmak istiyorum kodu verirmissin
Mesaj19.08.2010, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

indirdimoyun yazmış:
tumhepsiburada yazmış:

arkadaşım senin isteğin heralde oyunun kendi sitende açılması o oyunskorun sitesinin kodudur oyunskora gider.sen kendi sitene oyun koymak istiyorsan anlatımı bu adreste

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=159700
Mesaj19.08.2010, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş sayfasında oyunu oynatmak istiyor yönlendirme olmadan bunun için googleye sitene oyun ekle yaz istediğin oyunu sitene koy.
Mesaj19.08.2010, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam o verdiğim adreste öyle maddelerin tamamını yaptığında sitesi benim sitem gibi olur