Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2010, 01:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
İçerigine Bakmadım Ama Tasarım Daha Güzel Olabilirdi Renk Olarak Uyumlu Degil hiç Degilse Menü Renkerli Yazıdan ve Tasarımdan Ayrı Olaymış Diye Düşünuyorum sol taraftaki Admin Nerde Düşünce olarak Güzel Olsada Tasarımla Uyumlu Olmamış + sitenin en Üstünde Taboları Ortalamak için Kullandıgmız Kod Sitenin en Üstündegözüküyor bir Hata olmalı css bak derim.. Tabi bu Benim Düşüncem Başarılar..

Valla tebrik ederim 10 aydır bu tasarımı bağlantılarını ve düzebibi test sitemde yapıyordum ama o üstdeki kodları görmedim Smile
Mesaj22.08.2010, 01:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj01.09.2010, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Diğer arkadaşlarında yorumlarını istiyorum : )
Mesaj04.09.2010, 22:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel site
basarilar
Mesaj06.09.2010, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açıkçası çok beğendim vallaha bir kulp ulmayacağım ama bence biraz iç sıkan bir havası var. 10/10
Mesaj06.09.2010, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

homepremium yazmış:
Açıkçası çok beğendim vallaha bir kulp ulmayacağım ama bence biraz iç sıkan bir havası var. 10/10
teşekkür ederim beğendiğinize sevindim afilliyanlizlik kültür edebiyat ve düşünce sitesidir. Bu sebeple sıkıcı ama yüksek mesaj içeren bir sitedir. Bazen ben bile sitemdeki konulardan sıkılıyorum, ama artık sıkılmamak için bir uygulama yaptın henüz yapım aşamasında ama" bu benim dünyam " kategorisini sitedeki sıkıcı havayı alması için uygun gördüm ve uyguladım. Ama sitemiz her zaman mesaj içeren bir sitedir. : ) zaman zaman kişisel havası verse bile...
Mesaj06.09.2010, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Basarilar
Mesaj06.09.2010, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılı Bir Çalışma Modum Gerçekten Süpersin

Arrow Başarılar

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj10.09.2010, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
Başarılı Bir Çalışma Modum Gerçekten Süpersin

Arrow Başarılar

Teşekkürler : )

Sitemiz artık facebook'da eklemek isteyen arkadaşları beklerim
Bu arada küçük bir not, sitemdekiarkaplan müziği için değerlendirme yapınız... : ) Özel seçimimdir.
Mesaj10.09.2010, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım... Confused ,,,güzel sade bir site Cool

Başarılar

Mesaj03.10.2010, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar artık 2 site ile devam ediyorum hayalperestim.tr.gg sitesini devraldım duyrulur herkese...
Önceki mesajları göster: