Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2010, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Blog siteme domain almak istiyorum..

Oncelikle ıyı akşamlar..

Arkadaşlar Ücretlı ve Guvenılır olarak bu üyeliğimdeki siteye domain almak istiyorum.. Daha once hıc denemedım.. Bılgı verebılcek arkadaşlar varsa yardım ıtıyorum..

Kusura bakmayın doğru kategori bulamadığımdan konuyu burda açtım..

Tekrar ıyı akşamalar.
Mesaj19.08.2010, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Blog siteme domain almak istiyorum..

takilburada yazmış:
Oncelikle ıyı akşamlar..

Arkadaşlar Ücretlı ve Guvenılır olarak bu üyeliğimdeki siteye domain almak istiyorum.. Daha once hıc denemedım.. Bılgı verebılcek arkadaşlar varsa yardım ıtıyorum..

Kusura bakmayın doğru kategori bulamadığımdan konuyu burda açtım..

Tekrar ıyı akşamalar.
analdolular.tr.gg burada bulabilirsin
Mesaj19.08.2010, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vaktımı harcamasanız barı.. verdıgın sıte yanlıs.. anadolulular.tr.gg de de boyle bısey yok..
Mesaj19.08.2010, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Domain satın alma işlemlerini google a domain yazarak bulacağınız sonuçlardan ulaşabilirsiniz domain alma işlemlerine, 15-20 tl arası bir ücretle 1 yıllığına alan adınızı alabilirsiniz. Ve isterseniz tr.gg sitenize yönlendirebilirsiniz ama bu yönlendirmeden sonra sayfalarınızda gezerken tepede alanadiniz.com şeklinde aldığınız alan adı sabit olarak kalacaktır diyelim video sayfanıza giriyorsunuz, alanadiniz.com/video.htm şeklinde beklemeyin adres çubuğu alanadiniz.com olarak gösterir.

tr.gg ücretli ekstraları gelirse siteniz tamamen tr.gg subdomaininden kurtulabilir. Yani şu anda alan adınızı almanız bence pek de mantıklı bir şey değil, ama siz ben alayım dursun ilerde kullanırım derseniz o başka.. Wink
Mesaj19.08.2010, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence tr.gg ye alma kendine com lu site kur ona al hemi para basarsın benim tanıdığım açtı şimdi günlük 10 tl geliyo
Mesaj19.08.2010, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tşk ler..
Önceki mesajları göster: