Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.08.2010, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitende belli bir alana referandumda degıstırılecek paketlerin içeriğinide koymalısın bence
Mesaj24.08.2010, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bir uygulama tebrikler Smile
gerici arkadaşımıza da katılıyorum yenilikleri sitene eklersen Millette
ona göre karar verir.
Mesaj24.08.2010, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitelerde siyaset içerikli mesajlar bulunmamalı diye biliyorum
Mesaj24.08.2010, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım güzel düşünmüşsün fakat oylamayı flash yapsan daha güzel olurdu.internette bunun için Flash anket siteleri var Smile ama böylede güzel
Blogumda Yazar oLmak Yazılarınızı Herkesle Paylaşmak yada Paylaşılmış olan Gündeme Dair yazıları okumak Ziyaretçi Defterinde yorumlamak ve oy vermek Ankete katılmak 7/24 spor ve haber okumak Günlük ve Güncel olan Gazete köşesinde Tüm gazetelerin Bugünkü Kapak sayfalarını okumak isterseniz... ßiz Burdayız Sizide bekleriz... http://www.teenthinker.tr.gg Arrow
Mesaj26.08.2010, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

@wwe-smackdown11
Bu bir anket hiç bir şekilde hiç bir tarafı tutmadığımız için herhangi bir tartışma söz konusu değildir.Bu da yasak değildir.

@teenthinker
Sitenin olabildiğince sadece olmasını istedim.

Yorumlarınız için teşekkürler.

Bu arada siteye referanduma ne kadar kaldı sayacı eklenmiştir.

Not : Bu arada bazı yerlerde taklitlerimiz çıkmış.Taklitlerimizden sakının.
Mesaj27.08.2010, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

113 kişi oy kullanmış.. Hadi durma sende oy kullan ve sonucları gör.
Mesaj30.08.2010, 23:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

130 dan fazla kişi oy kullandı sen nerdesin ?

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj31.08.2010, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu düşünmeniz trgg için bir ilk olmuş.Bu nedenle tebrikler fakat;
Siteniz çok bastan sağma,çok basit olmuş bence. Çünkü;
Arrow Tasarım yok denilcek kadar basit.
Arrow BS nin çok kolayca yapılabilinecek anketini koymuşsunuz.(oldukça basit)
En azından kendiniz bir anket tasarlasaydınız(kod biliosanız) süsleseydiniz daha şık ve profesyonel olurdu.
Arrow Sonuçları kimsenin merak ediceğini sanmıyorum çünkü hem trgg li site,trgg liler dışında kimse ilgilenmez hemde sonucu göster dediğimizde sonuçlar gözüküyor zaten Wink
Arrow Ve son olarak siteniz küçük çaplı olmş.Gleceği yok.Maksat eğlence.Ama bir merak söz konusu deyil. Wink

Yinede başarılar...
Mesaj31.08.2010, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

@alisanwebsitesi
Zaten bu siteyi yapış amacımız öyle uzun süreli bir site olması değilki referanduma kadar zaten erferandum bittikten sonra sitenin bir önemi kalmıcak. Gerçi pek bir önemi yok Very Happy Ama böyle birşeyi ilk yapıyım dedim bence iyi de oldu. Gelelim sadeliğe sade gözükmesini siteye girenlerin e fazla 10sn alarak oylamayapıp sonuçlara bakıp siteden çıkması için böyle birşey düşündüm.

Yorumunuz için teşekkürler

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj31.08.2010, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayak6animasyon yazmış:
@alisanwebsitesi
Zaten bu siteyi yapış amacımız öyle uzun süreli bir site olması değilki referanduma kadar zaten erferandum bittikten sonra sitenin bir önemi kalmıcak. Gerçi pek bir önemi yok Very Happy Ama böyle birşeyi ilk yapıyım dedim bence iyi de oldu. Gelelim sadeliğe sade gözükmesini siteye girenlerin e fazla 10sn alarak oylamayapıp sonuçlara bakıp siteden çıkması için böyle birşey düşündüm.

Yorumunuz için teşekkürler

Bu sitede mi sizin ya? Smile
Yok artık yani dünden beri hangi siteye yorum yapsam altından ayak6 animasyon çıkıo Razz
Mesaj31.08.2010, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok geniş bir hizmet kapsamına sahibiz Very Happy

Yorumlara devam

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj02.09.2010, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Referanduma 9 gün 19 saat kala Very Happy

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj06.09.2010, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Referanduma 5 gun 19 saat var Very Happy

Sitemizi 200 e yakın kiş oyunu kullandı ortlama sonuçlar .ıktı ortaya haydi sizde oylayın durmayın Smile

3 Adet Mod Alınacaktır.
Mesaj12.09.2010, 01:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anketimiz sona ermiştir. Anket sonucu sitemizin ana sayfasından bakabilirsniz.
Ayrıca referandumda saylan oyları her an yenilenen oy sayacı ile takip edebilirsiniz.

3 Adet Mod Alınacaktır.
Önceki mesajları göster: