Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2010, 01:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Css kodları limiti

Herkese selamlar öncelikle ilk defa bu siteden ücretsiz site alıyorum css kodları yapmayı biliyorum ancak bir problemim elimde hazır kodlarım var kopyala yapıştır yaparken sadece 4 satırını yapıştırıyor diğer tarafları kalıyor forumdada aramaya üşendim ama az çok baktım css kodlarının uygulaması ile ilgili videolu anlatım yoktu eğer varsa link verebilirmisin?yada birisi burda sorumu cevaplasın bana yeter.

herkese iyi forumlar
WoMaN!ZeR
Mesaj26.08.2010, 08:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Css kodları limiti

facebookmangafan yazmış:
Herkese selamlar öncelikle ilk defa bu siteden ücretsiz site alıyorum css kodları yapmayı biliyorum ancak bir problemim elimde hazır kodlarım var kopyala yapıştır yaparken sadece 4 satırını yapıştırıyor diğer tarafları kalıyor forumdada aramaya üşendim ama az çok baktım css kodlarının uygulaması ile ilgili videolu anlatım yoktu eğer varsa link verebilirmisin?yada birisi burda sorumu cevaplasın bana yeter.

herkese iyi forumlar
WoMaN!ZeR

sadece dört satırı nasıl kalıyor anlamadım tümünü seçip sonra yapıştır dediğindemi 4 satırını yapıştırıyor
Mesaj26.08.2010, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu: aynen!

aynı sorun bndede var bi türlü cözemedim.yardım ltfen.
Mesaj26.08.2010, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunlar Tarayıcınızdan kaynaklanmakta..
Mozilla veya ie kullanarak tekrar deneyiniz Wink
Mesaj26.08.2010, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

mozilla+İnternet Explorer+Opera Bunlr Düzgün bir şekilde Kopyalıyor...

NE YAZIKKI GOOGLE CHOREMEDE BU SORUN VARDIR...

İyi Günler İYi Forumlar...
Mesaj26.08.2010, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

artık buna bir sabit başlık açmalıyız bunun gibi soruna nerdeyse 100 kere cevap verdım sonra çıkış yapamama sorunu çerezler böle herkesin karşılaştıgı genel problemleri sabir başlık yapsak hiç degılse acıklama yapmdan yönlendırme yaparızSmile

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Önceki mesajları göster: