Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2010, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu: SmartDots'tan Neden Domain Alamıyoruz

Merhaba,

Dün açtığım "Domain Sorunu ?" adlı konu da da belirttiğim gibi domain alamıyordum siteme. Ve sorunu sizlere sormuştum. Ancak işime yarayacak bir yanıt alamadım. Biraz araştırayım dedim ve bana her yönlendireceğim sitemin adını yazarken gelen mesajı Türkçeye çevirdim. Mesajda şu yazıyordu:

İngilizcesi :

The entered URL seems to be invalid.
The servername ends in an unknown country code.
Please go back and correct your information.

Tükçesi:

Girdiğiniz URL geçersiz. (wwereports.tr.gg)
Sunucu adı bilinmeyen bir ülke kodu ile bitiyor. (Ülke kodu derken kastediği şey "tr.gg")
Lütfen geri dönüp bilgilerinizi düzeltiniz.

Sonuç olarak SmartDots'dan Domain almama rağmen yönlendireceğim adrese kendi sitemin adresini yazınca hata veriyor. Buradan çıkardığım sonuç ise SmartDots'dan alınan Domain adresleri BS sitelerine yönlendirme yapmıyor. Ama bazı arkadaşlarımızın sitelerinde gördüğüm kadarı ile Domain almışlar. Peki ama nasıl ? SmartDots bunu kabul etmiyor. Acaba bu sorunu çözmüş olan arkadaşlarımız buradan yardımcı olabilirlermi ?

Teşekkürler..
Mesaj26.08.2010, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende onu denemiştim olmamıştı ama onun bir anlatımı vardı forumda aratırsanız bulursunuz. Wink Olmazsada bir bardak soğuk su iftarda . Mr. Green
Mesaj26.08.2010, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /versign/www/web78/html/_docs/stream/auth.jsp on line 48

bu hata bendede oldu

Önceki mesajları göster: