Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2010, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu: YARDIMCI OLUNN

BURADAN KURDUĞUM KİŞİSEL BİR SİTEM VAR AMA İÇİNDEKİLERİ FİLM VE MÜZİK BARINDIRDIĞI İÇİN KİMSEYLE PAYLAŞMIYORUM, LOGIN SİZ DE GİRMİYOR ZATEN. YANİ SADECE BEN GÖRÜYORUM. SİTEM SİLİNİR Mİ, SORUN OLUR MU? DEDİĞİM GİBİ KİMSEYLE PAYLAŞIM YOK
YARDIMCI OLUN LÜTFEN
Mesaj31.08.2010, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj31.08.2010, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
İstediğiniz kadar silin sonuçta üyelik ücretsiz olduğu ve siziin film yapımcılarına herhangi bir ücret ödemeyip sitenize film vs koyarsanız yinede o film sahibinin hakkına tecavüz etmiş oluyor ve para kazanmasının önüne geçmiş oluyorsunuz..
İyi günler..
Mesaj31.08.2010, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu: HAYIRR

HAYIRR ÜYELİĞİ SADECE BEN KULLANIYORUM SADECE KENDİME SAKLIYORUM 1 KİŞİ BİLE GÖRMÜYOR VE GÖRMEYECEK KİŞİSEL KOLEKSİYON SATIŞ MATIŞ PAYLAŞIM YOQ
Mesaj31.08.2010, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimse görmeyecek bir şey yoktur sen saklarsın ama google herhangi birine o sakladığın sayfayı gösterir. Hem sadece kendinize özel ise netde dolaşın çok fazla com uzantılı yayın yapan siteler var.
Mesaj31.08.2010, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: HAYIRR

wsgdata yazmış:
HAYIRR ÜYELİĞİ SADECE BEN KULLANIYORUM SADECE KENDİME SAKLIYORUM 1 KİŞİ BİLE GÖRMÜYOR VE GÖRMEYECEK KİŞİSEL KOLEKSİYON SATIŞ MATIŞ PAYLAŞIM YOQ

Arkadaşım bunu sitende yapman gerekmez.. Biri görüp şikayet ederse o zaman silinecek site seninki hiç ypama daha iyi koyacağınız yerlerden linkleri alın not defterine yapıştırın kolksiyon diye kaydedin buda bi koleksyon sonuçta hiç olmadı..

not defterini açın videonun kodunu yapıştırın filminadı.html olarak kaydedin sonra o internet explorer sayafsı oalrak kaydolur girin izleyin ((:
Mesaj31.08.2010, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben anladım galiba
Sitesine bedava-sitemden üyelik kurmus tek üyelik onda var ordan görüyor öyle değilmi?

Önceki mesajları göster: