Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2010, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Program Kaldırma

Arkadaşlar önceki açtığım konuda da söylediğim gibi klavye yüklemiştim ama onu artık kaldırmak istiyorum. Program ekle/kaldır 'dan hata veriyor. C'den silmeye çalışıyorum aynı hata. Ne yapmamı önerirsiniz?

Sadece bilenler yazsın. Burası mesaj kasma yeri değil.
Mesaj01.09.2010, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Bazen yanlışlıkla programı bilgisayarınızdan silmek için programın klasörünü silersiniz. Bu durumda Denetim Masası / Program Ekle-Kaldır da o programı kaldırmaya çalıştığınızda kalkmaz. Bunun için yardımcı bir programı kullanarak kaldırırsınız. Yoksa Başlat/Çalıştır/Regedit i çalıştırın

(Çalıştır'ı klavyeden çalıştırmak için win tuşu ile R tuşuna basın.)

1- HKEY_LOCAL_MACHINE 'i yanındaki + yı tıklayın açılan listeden

2- Software 'i açın, aynı şekilde takip edin

3- Microsoft 'u açın

4- Windows 'u açın

5- CurrentVersion 'u açın

6- Uninstall' ı açın

(Bilgisayarım \HKEY_LOCAL_MACHINE\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Uninstall)

Burada Program-Ekle kaldır daki listeyi göreceksiniz. Listeden kaldıramadıklarınızı DEL tuşuna basarak silin
Mesaj02.09.2010, 00:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok göremedim maalesef. İstediğim dosya burada yok.
Mesaj02.09.2010, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar en sonunda silmeyi başardım. Tek yaptığım dosyayı Windows'tan keserek masaüstüne taşımak oldu. Ondan sonra program ekle/kaldır'a girdim ve dosyayı buradan sildim. Sonra da masaüstündekini sildim ve tamamen bu dosyadan kurtulmuş oldum.