Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.09.2010, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu: yazılar görünmüyor(css)

merhaba ben bedava css tasarım veren sitelerden tasarım aldım ve siteme ekledim şuanda siteme göre uyarlıyorum tasarımım tam bitmedi ama bir sorunum var sitemin arka planı siyah yazılarımda siyah buyüzden yazılarım görünmüyor hadi yazıları hallederim yine kodla ama mesela siteme girerseniz iletişim ziyaretçi defteri gibi sayfalarda insanlar yorum yazıcak metin alanının yanındaki yazılar siyah olduğundan görünmüyor bu yazılarıda ben eklemedim ekstralardan geldi nasıl yazıların rengini değiştireceğim yardım edermisiniz
Mesaj02.09.2010, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

css kodunun için text bölümünü bul ordan yazı rengini değiştir. Yani Şimdi senin yazı rengin şu #000000 bunu beyaz koduyla değiştir #ffffff
Mesaj02.09.2010, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Verdiğim yolu izle

Sayfalarımı değiştir > ana sayfaya tıkla > içerik bölümüne tıkla ve CTRL+A yap ve editör araçlarında T diye bir yazı var ona tıkla renk seç

pek analatamadım
bunun daha kısa yolu var
css kodu ile

#content {
font color: #FFFFFF;
}

YUKARIDAKİ KODU SİTENE EKLE
Mesaj02.09.2010, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu: .

ikiside işe yaramıyo css kodunda yazılar için renk kodu yok yani text bölümü yok, ikiside işe yaramıyo derken ben yazı rengini değiştirebiliyorum mesele mesela ekstralardan iletişim bölümü ekledim adam bana mesaj atacak yazı yazdığı yerin yanında mesajınız ve başlık gibi bölüm yazıları var onların rengini nasıl beyaz yapıcam
Önceki mesajları göster: