Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2010, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Google da çıkmadı

SİTEMİ AÇTIM GOOGLEYE KAYIT ETTİRDİM
google adworbs ten

2gün oldu yarın 3 gün olcak sitem hala yok nedeni nederi acaba ?

YARDIMLARINIZI BEKLİYORM

@simerweb: Konu başlığınız konuyla ilgili olmalıdır. "slm,yardım,lütfen içeri" vb. gibi şeyler yazmayınız. Ayrıca konu başlığınızı büyük harflerle yazmayınız.

En son yusufarslan06 tarafından 21.10.2010 10:42:00 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.09.2010, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

işlemleri eksiksiz tamamladıysanız google indexler bu 1 gün ve 2 hafta arası değişir sabırlı olun bekleyin Smile
Mesaj06.09.2010, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili Kardeşim,
Siten google tarafından onaylanmamış ola bilir.Google nin support'u var oraya konu ile ilgili msj at en geç 1 iş günü içinde sana cvp verirler...

Saygılarımla;
Nebi TEKİN
Mesaj20.10.2010, 23:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Valla arkadasim Sunu sana soyleyeyim benim eskiden yaptigim bi site vardi 6 aydan fazla oldu halen daha google cikarmadi Simdi ise ( link silinmiştir. ) isimli sitemi eklemisim 1 haftadan fazla oldu google bing yada yahooda halen daha gozukmedi sanirim bunu biraz zamana birakmak gerekiyor bu google ye akil sir ermiyor.

En son ibsnedir tarafından 25.11.2010 11:48:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.11.2010, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle olmamalı ama lütfen yhani Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj27.12.2010, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstraları değiştire gir Meta tagler ekstrasına gir Sitenin Tasvirine Sitenle ilgili kelimeler yaz sitenin yazarına bir isim salla geç Smile
Kutucuğu işaretle.

http://www.google.com.tr/addurl/ Bu adrese gir doldur kaydet de cık 1 - 2 Hafta içinde siten googlede çıkar...

Benim site 1-2 saatte çıkmıştı =)

Mesaj30.12.2010, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteni googla da üst sıralarda bulabilmek için bir seo firmasında seo yaptırmalısın
Mesaj30.12.2010, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

hizligiris yazmış:
siteni googla da üst sıralarda bulabilmek için bir seo firmasında seo yaptırmalısın

Bunlar ücretsiz site için gereksiz bir şey. O kadar parayı host + domain e verip site açılır daha iyi. Siz öncelikli olarak siteni google'Ye kaydedin. Toplistlere kayıt olun. Link ve banner takaslar yapın.
Mesaj01.01.2011, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

the-nuke yazmış:
Sevgili Kardeşim,
Siten google tarafından onaylanmamış ola bilir.Google nin support'u var oraya konu ile ilgili msj at en geç 1 iş günü içinde sana cvp verirler...

Saygılarımla;
Nebi TEKİN

Bencedee:.. Very Happy
Mesaj02.01.2011, 23:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
sitenizi buradaki anlatıma göre kaydediniz

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25681

sitenizide sürekli güncelleyiniz.

Mesaj07.01.2011, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

furkanaslan61 yazmış:
Ekstraları değiştire gir Meta tagler ekstrasına gir Sitenin Tasvirine Sitenle ilgili kelimeler yaz sitenin yazarına bir isim salla geç Smile
Kutucuğu işaretle.

http://www.google.com.tr/addurl/ Bu adrese gir doldur kaydet de cık 1 - 2 Hafta içinde siten googlede çıkar...

Benim site 1-2 saatte çıkmıştı =)
Very Happy
Ben de meta taglere girmiştim ve sitelerimin hepsi ön sıralara çıkmıştı kardeş.
Mesaj19.01.2011, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım Bu Sorun Bendede Vardı Tasarım CSS Olmadığı İçin Veya İçerik Az ve Düzenli Olmadığı İçin Siten Google Eklenmiyo..
Mesaj31.01.2011, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

googleye kaydetmek paralımı addurl la ??

Mesaj03.02.2011, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu: google ye sitene eklemek paralımıdır ?

pARALI DEİL.
Mesaj06.02.2011, 00:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.indir-19.tr.gg siteme beklerim
Önceki mesajları göster: