Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2014, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Detayları İstemişsiniz Abi Sad
Vereyim Sana Detayları!
1. Bana Ön Yargılı Diyorsun, Kıskanç Diyorsun. (Olayı Bilmiyorsun, Bilmiyosan İzle!)
2. Ben Özür Dilediğim Halde, Laf Sokma Dertlerine Devam Ediyorsun!
Yeter Mi Bunlar? Daha Sayabilirim?
/-- Aynı Yazıları, Özeldende Atıyorum İki Çift Lafınıda Edersin Abi --/
Mesaj11.09.2014, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Konuyu Burada Bırakıyorum Tartışmanın Büyümesini İstemiyorum.
İbrahim kudretli efendimizde öm den lafını atar.
/Flood İçin Özür Dilerim
Mesaj26.12.2014, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski kimliğimi yıllar sonra yazmak istiyorum @afilliyanlizlik olarak yazıyorum...

Gizliilimler'i bir kez daha kapattırmayın Exclamation
Arkadaşlarım, kardeşlerim ben bu forumda 2 kere moderatörlük yaptım, bir çok ekip arkadaşım oldu ve bütün yönetici kadrosu ile birçok ortak çalışmam olmuştur. Mehmet Bey bedava-sitem'de işini son derece ciddiye alan ve titizlikle yapan değerli bir üyemizdir. Kaldıki ,sizler burada bedava-sitem'i bilmiyorken o burada sitesiyle ilgileniyordu. Siteyi incelerken hiç dikkat etmedinizmi, bir sitede değilsiniz. Siz bir kütüphanedesiniz. İnsanların başarısını kıskanmak yerine, neden onu kazanmayı denemiyorsunuz ?
Bu sitedeki emeklerin ne çaplı büyük olduğunu ben çok iyi biliyorum. Bu site silindiğinde , moderatörlüğümü brakıp sitemi silen, Zamanın'da Hakan Koçak'a kafa tutabilen tek kişide bendim. Bunu marifetmiş diye anlatmıyorum veya kendimi övmek için değil. Bu sitedeki geleceği görebildiğim için yazıyorum. Tıpkı o zamanki gibi. Arkadaşlar lütfen her önünüze gelen tr.gg sitelerini şikayet edip fesatlık yapmayın. Çalışın, azimli olun BİRİLERİNİ KAZANIN iyi veya kötü yönleriyle burada birilerini kazanın. Ancak bu şekilde olursa, birlik ve beraberlik olur. Bakınız, Skmedia Ve Ben biz bedava-sitem aracılığı ile tanıştık. Sizler gibi bu forumdan tanıştık. birbirimizi kazandık, gönüllerimizi kazandık mucadelemizi kazandık, birlik olduk. Şimdi beraber açtığımız bir ofisimiz var, ve aynı evde yaşıyoruz. Anlatmak istediğim meseleyi anlamışsınızdır umuyorum. Birbirinizi kırmayın , kazanın.

Gizliilimler için kimse çekememezlik yapmasın, kalbi kötü olanın sonu yalnızlıktır. Gizliilimler bedava-sitem'in değerini yükselten bir sitedir. Yıllarca emek harcadığını biliyoruz. Kimseyede harcatmaya niyetimiz yoktur. Kendisi kuralları son derece iyi bilen biri olarak, kurallar çerçevesinde hareket ettiğini biliyoruz.

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj26.12.2014, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş işin içinde hile var ya bir kere tr.gg siteleri bu kadar ziyaretçi almıyor Very Happy bunu bilin yani kimse tr.gg görünce girmek dahi istemiyorur sahte olur deye.. D:

Kesin hitleap yada jingling kullanmıştır
Mesaj26.12.2014, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç sanmıyorum -1
Mesaj26.12.2014, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:
Hani forumdan niye uzak durduğumun sebebi daha iyi anlaşılır olmuştur. Adamın biri çıkıp sitem hakkında çirkin bir iftirada bulunduğunda ve bana da söz hakkı doğup cevap verdiğinde mod çıkıp diyor ki, “tartışmayın”, “size hiç yakışmıyor”, “hemen supporta şikayet edin”. Oysa kendisi bu forumda benim kadar eski ve bu sitenin ne olduğunu benim ve forumdaki diğer eskiler kadar iyi biliyor. Çıkıp demiyor ki, “hayır arkadaş, ben bu siteyi yıllardan beridir biliyorum, izliyorum, bu site 2007’den beri var. Öyle bir açığı olsa bulunurdu.”

Site içerik hatası eklendiğinde forumda bir kod paylaşmıştım. Yine silinmişti. Gerekçe neymiş; “Bu kod çok eskiymiş”. Oysa kodu –Mixrosoft xml protokolleri dışında- daha o akşam kendim yazmıştım. Hani insanların forumla aralarında kalan incecik o tel de günden güne gittikçe inceliyor. Ne zaman bir yorum yazsan, bir şeyler paylaşsan karşına çıkan o eski anlayış. Merak ediyorum, bu kadar nefretin altında yatan sebep ne?

Her neyse, söylemek istediğim, Tarık Bey’in gelişiyle bir şeyler değişse de, moderatörlüğü diğer site sahiplerine üstünlük taslamak için kullanma anlayışında olanlar değişmedikçe webme şirketinin Türkiye kolunun ivme kazanamayacağı, aksine daha da gerileyeceği. Bu yüzden bu forumda yorum yazmayı ve paylaşım yapmayı kendi adıma artık “boş” sayıp bırakıyorum. Artık yine eskisi gibi sadece sitemle ilgileneceğim. Kimin neyin tarafında saf tuttuğu, ne yazdığı artık pek de umrumda değil. Bu forumda bu siteyi ve beni çok iyi tanıyanların, şahsıma ve yaptığım işlere kıskançlıkla ya da kin ve nefretle yaklaşmayanların, emeğe saygı gösterenlerin olduğunu da biliyorum. Bu da bana yetiyor.

Verdiğiniz emek paha biçilemez, sizi 2007 den beri bu platformda görebilmemiz çok güzel olsa gerek.
Günlük ziyaretçi sayınız bazen 40bin bazen 100bin oluyordur. 6-7 senelik bir site bu kadar ziyaretçiyi topluyor ya sizi tebrik ederim. Tabii büyük sitelerin yanında 100bin ziyaretçi sayısı pek de önemli olmayabilir ama bedava-sitem platformunda çok büyük başarıdır. Hem de tr.gg desteği olmayan google, yandex vs. arama motorlarında en başlarda çıkıyorsunuz.
Bu hesap adında 1. yılımızı doldurmak üzereyiz ziyaretçi sayımız 400 olunca bile seviniyoruz. Bu kadar yıl güncel olmanız dahi ayrı bir başarıdır.
Diğer bir konuya değinecek olursak birilerinin bu veyahut başka siteleri çekememezlik, kıskançlık sorunu yoktur. Sadece güven ortamı oluşmalı. Elhamdülillah hepimiz müslümanız, neden bir hit programı çalıştırıp birilerini kandırmaya yönelik işler yapalım. Yanlışımız varsa önce birbirimizi uyaralım. Sonra gereği yapılır.
Kusrumuz varsa da birbirimizin yüzüne vurmayalım. Tartışmak güzeldir, ortak sonuca varıncaya kadar. Kolay gelsin.
Bu arada sitenize takma bir ad buldum :
türkviki Smile
New Generation Blog..
Mesaj26.12.2014, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

blogcuabi yazmış:
gizliilimler yazmış:
Hani forumdan niye uzak durduğumun sebebi daha iyi anlaşılır olmuştur. Adamın biri çıkıp sitem hakkında çirkin bir iftirada bulunduğunda ve bana da söz hakkı doğup cevap verdiğinde mod çıkıp diyor ki, “tartışmayın”, “size hiç yakışmıyor”, “hemen supporta şikayet edin”. Oysa kendisi bu forumda benim kadar eski ve bu sitenin ne olduğunu benim ve forumdaki diğer eskiler kadar iyi biliyor. Çıkıp demiyor ki, “hayır arkadaş, ben bu siteyi yıllardan beridir biliyorum, izliyorum, bu site 2007’den beri var. Öyle bir açığı olsa bulunurdu.”

Site içerik hatası eklendiğinde forumda bir kod paylaşmıştım. Yine silinmişti. Gerekçe neymiş; “Bu kod çok eskiymiş”. Oysa kodu –Mixrosoft xml protokolleri dışında- daha o akşam kendim yazmıştım. Hani insanların forumla aralarında kalan incecik o tel de günden güne gittikçe inceliyor. Ne zaman bir yorum yazsan, bir şeyler paylaşsan karşına çıkan o eski anlayış. Merak ediyorum, bu kadar nefretin altında yatan sebep ne?

Her neyse, söylemek istediğim, Tarık Bey’in gelişiyle bir şeyler değişse de, moderatörlüğü diğer site sahiplerine üstünlük taslamak için kullanma anlayışında olanlar değişmedikçe webme şirketinin Türkiye kolunun ivme kazanamayacağı, aksine daha da gerileyeceği. Bu yüzden bu forumda yorum yazmayı ve paylaşım yapmayı kendi adıma artık “boş” sayıp bırakıyorum. Artık yine eskisi gibi sadece sitemle ilgileneceğim. Kimin neyin tarafında saf tuttuğu, ne yazdığı artık pek de umrumda değil. Bu forumda bu siteyi ve beni çok iyi tanıyanların, şahsıma ve yaptığım işlere kıskançlıkla ya da kin ve nefretle yaklaşmayanların, emeğe saygı gösterenlerin olduğunu da biliyorum. Bu da bana yetiyor.

Verdiğiniz emek paha biçilemez, sizi 2007 den beri bu platformda görebilmemiz çok güzel olsa gerek.
Günlük ziyaretçi sayınız bazen 40bin bazen 100bin oluyordur. 6-7 senelik bir site bu kadar ziyaretçiyi topluyor ya sizi tebrik ederim. Tabii büyük sitelerin yanında 100bin ziyaretçi sayısı pek de önemli olmayabilir ama bedava-sitem platformunda çok büyük başarıdır. Hem de tr.gg desteği olmayan google, yandex vs. arama motorlarında en başlarda çıkıyorsunuz.
Bu hesap adında 1. yılımızı doldurmak üzereyiz ziyaretçi sayımız 400 olunca bile seviniyoruz. Bu kadar yıl güncel olmanız dahi ayrı bir başarıdır.
Diğer bir konuya değinecek olursak birilerinin bu veyahut başka siteleri çekememezlik, kıskançlık sorunu yoktur. Sadece güven ortamı oluşmalı. Elhamdülillah hepimiz müslümanız, neden bir hit programı çalıştırıp birilerini kandırmaya yönelik işler yapalım. Yanlışımız varsa önce birbirimizi uyaralım. Sonra gereği yapılır.
Kusrumuz varsa da birbirimizin yüzüne vurmayalım. Tartışmak güzeldir, ortak sonuca varıncaya kadar. Kolay gelsin.
Bu arada sitenize takma bir ad buldum :
türkviki Smile

Blogcu Abimiz'den güzel bir cevap Smile
Mesaj26.12.2014, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gizli ilimler'i yıllardır biliyorum , 236618 backlink ile =) bence bedava-sitem'de en iyi efsaneler'den birisi =)

hiç üşenmeden böyle bir web site kurabilmek şaşırtıcı, nasıl bir hırs yaptıysa artık kendileri =) =)
Mesaj26.12.2014, 23:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

En son cryengine3 tarafından 26.12.2014 23:39:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: