Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2010, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Asus Laptop Fan Temizliği

Arkadaşlar benim asus f3e laptopum var 1.66 gh bedavsitemiçok seviyorum diye bu sitede açmaya karar verdim konuyu. Laptop fanını nasıl temizlerim. Sakın içini aç veya servise götür demeyin. Smile çünkü ben bu işi elektrik süpürgesi ile yapacağım. Dedilerki bana deliklere elektrik süpürgesini yaklaşrı ve o çeker tüm kiri tozu fanınından sesi felan kalmaz diye. Benim gibi bu sorunu yaşayan ve çözenlerden yardım bekliyorum. Birde arkadaşlarm yeni birşey öğrendim. dizüstü veya masaüstü pclerin ramlerinin garantisi sınırsızmş dorumu. Birde son soru var Smile anakartya format atlabilirmi.
Mesaj07.09.2010, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Asus Laptop Fan Temizliği

arkasokaklar-kanald yazmış:
Arkadaşlar benim asus f3e laptopum var 1.66 gh bedavsitemiçok seviyorum diye bu sitede açmaya karar verdim konuyu. Laptop fanını nasıl temizlerim. Sakın içini aç veya servise götür demeyin. Smile çünkü ben bu işi elektrik süpürgesi ile yapacağım. Dedilerki bana deliklere elektrik süpürgesini yaklaşrı ve o çeker tüm kiri tozu fanınından sesi felan kalmaz diye. Benim gibi bu sorunu yaşayan ve çözenlerden yardım bekliyorum. Birde arkadaşlarm yeni birşey öğrendim. dizüstü veya masaüstü pclerin ramlerinin garantisi sınırsızmş dorumu. Birde son soru var Smile anakartya format atlabilirmi.

Öncelikle Konun Yeri Burası Değil...

Arrow Aynı Sorunu Bende Yaşadım Pcnin (Diz Üstünün) İçi Toz Dolmuştu. Smile
Sonra Aldım Elime Süpürgeyi Fanı Temizledim Bir Sorun Olmadı...

Arrow Sana Garantiye Götür Demiyorum Ama Süpürge Kullanmanıda Tavsiye Etmem... Wink

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj07.09.2010, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi açmadan yaptın sorun kalmadı demi Allah Razı Olsun Abi çok SEvaba girdin valla mübarek günde. Bannerını atda sitemin reklam bölümünde yayınlıym. Abi Vida felan sökmeden açmadan yaptın demi şua an laptobunda sorunda yoksa bnde ypcam çok saol
Mesaj07.09.2010, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi açmadan yaptın sorun kalmadı demi Allah Razı Olsun Abi çok SEvaba girdin valla mübarek günde. Bannerını atda sitemin reklam bölümünde yayınlıym. Abi Vida felan sökmeden açmadan yaptın demi şua an laptobunda sorunda yoksa bnde ypcam çok saol

Evet Vida Felan Sökmedim Ama Süpürgeyi Fana Çok Yaklaştırma Wink

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj07.09.2010, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

ok abi uzaktan yaparım sorun kalmaz Allah Senden Razı Olsun... Smile
Mesaj07.09.2010, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah Razı Olsun abi Smile
Mesaj07.09.2010, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah Razı Olsun abi Smile

Önemli Değil Kardeşim Şunuda Belirtmek İsterim Fanın Çok Oynaması Sorun yarata bilir Çok Dönmemesi Gerek Ama Bende Bi Sorun yok

Mesaj07.09.2010, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ok abi hayırlı ramazanlar
Önceki mesajları göster: