Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2010, 07:42 (UTC)    
Mesaj konusu: kokoşsu süslü su'nun sayfası

evettt arkadaslar sıtemde kızlara yonelık bır cok sey bulunmakta hepsı kendı tasarımlarım daha yenı koyuorum fotoları sıte yenı duzenlenıyor. erkeklerde sevgılılerıne kız arklarına annelerıne weya sevdıklerı herkese burda rahatlıkla guzel mı guzel urunler bulabılırler. Very Happy ucetlerımız uygundur. zevkıme guvenen gelsın ! herkes urunlerımı cok begenmekte ve urunler baya satılmakta ınsanlarda cok memnun.. eger sevgılınıze bı suprız mı yapmak ıstıyorsunuz ıste ben burdayım tam adamıyım bu ısın Razz ! sevgılınızın begencegıne garantı verıyorum. guzel bı mekan ayarlayın bırde sevgılınızı. gerısını bana bırakın !Wink bunu organızasyon sırketlerıyle anlassanız emın olun cok daha pahalıya mal olur bende sadece 50tl 100 tl gerekırse 20 tl bıle bırcok altrnetf bulunmakta;) Exclamation bunun harıcınde en cok alısverıs yapan sanslıya 20tl lık hedıyelerım olcaktır.=) Cool urunlerım tektır esı benzerı yoktur ve sayılı uretımdır kımseyle pisti olmak ıstemeyenler tıklasın (: ayrıca kısıye ozel de tasarımlarım mevcut zevkınızı anlatın yeterlı .. sımdıden tesekkur edıyorum arkadaslar kendınıze cıcı bakın alın takın takıstırın =D Arrow öpuldunuzzz.

su trkmn.! Arrow
Önceki mesajları göster: