Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.09.2010, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu: webme 3. kuruluş yıldönümünü kutluyor

webme 3. kuruluş yıldönümünü kutluyor

En son the-bedava-sitem-guys tarafından 12.09.2010 12:42:14 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.09.2010, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nice seneleri İnşallah Devamını bekliyoruz Yakında video upload edebilirsek kendi sitemizde cok güzel olur

By_ FıRLaMa
Mesaj12.09.2010, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Happy birtday Bs xD

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj12.09.2010, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

nice seneler BS umarım bir an önce premium paket türkıyeye gelır İNŞALLAH ŞU EDİTÖR SORUNLARIDA BİR AN ÖNCE ORTADAN KALKSA IYI OLUR
Mesaj12.09.2010, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazır yetkilileri yakalamışız ekstralar konusu +forum düzeni + örnek siteler + editör hataları+ düzenleyip iyileştirip yenilenirse süper olur + inş bir pop up süprizi olmaz

Mesaj12.09.2010, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

forumda her konu başlıklarına bir moderatör verılsın ama bakıyorumda badava siteni tanıt baslıgının moderatörü yok herkez birden fazla sayfa konu acıp sitelerini tanıtıyor farum düzene girsin lütfen forum kirliliğine yapmayalım moderatörler görevlerını ıyı yapsınlar yapmayanlarda görevden alınsın
Mesaj12.09.2010, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
hazır yetkilileri yakalamışız ekstralar konusu +forum düzeni + örnek siteler + editör hataları+ düzenleyip iyileştirip yenilenirse süper olur + inş bir pop up süprizi olmaz
katılıyorum sana DUYUN SESİMİZ WEBME YETKİLİLERİ BU SORUNLARIMIZA ÇARE BULUN
Mesaj12.09.2010, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı uğurlu olsun 3. senemiz..
Mesaj12.09.2010, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

istanbulhatti yazmış:
forumda her konu başlıklarına bir moderatör verılsın ama bakıyorumda badava siteni tanıt baslıgının moderatörü yok herkez birden fazla sayfa konu acıp sitelerini tanıtıyor farum düzene girsin lütfen forum kirliliğine yapmayalım moderatörler görevlerını ıyı yapsınlar yapmayanlarda görevden alınsın

Merhaba
Yakında belirtiginiz özellikleri olma şansı yakın bir zaman aralıgında olabilir. Laughing

İyi forumlar

Mesaj12.09.2010, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

abron yazmış:
istanbulhatti yazmış:

Merhaba
Yakında belirtiginiz özellikleri olma şansı yakın bir zaman aralıgında olabilir. Laughing

İyi forumlar

hep öyle diyorsunuz ama olmuyor
Mesaj12.09.2010, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu premium paketleri geliyordu bundan 2 sene önce duymuştum sanırım xD herhalde edirneden giriş yapmıştır az kaldı geliyor xD

Mesaj12.09.2010, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

o değilde resimdekiler kimler merak ettim
Mesaj12.09.2010, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

istanbulhatti yazmış:
catlak-site55 yazmış:
katılıyorum sana DUYUN SESİMİZ WEBME YETKİLİLERİ BU SORUNLARIMIZA ÇARE BULUN

WEBME Çoktan OFLİNE Olmuş Bile Sanırım Seni Duymuyor xD

Mesaj12.09.2010, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Bu premium paketleri geliyordu bundan 2 sene önce duymuştum sanırım xD herhalde edirneden giriş yapmıştır az kaldı geliyor xD
kapıkulede bekletıyorlarmış sorun cıkmış
Mesaj12.09.2010, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi seneler webme