Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2010, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu: tuslarim bozuldu

arkadaslar tuslarim bozuldu yani mesela harflere basinca baska seyler cikiyor ornegin i harfine basinca \ boyle bisey cikiyor ı harfine basinca i .ikiyor ı harfini kendim yazamadim kopyalayip koydum lutfen yardim edin klavyemde basinca yalnis cikanlar sunlar

!@#$%^&*()_+?|

sirayla 1den silme tusuna kadar bide nokta soru isareti ve alt tire tusuna bastim ama boyle ciktii lutfen yardim edin
Mesaj15.09.2010, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sistem Geri Yükleme Yapınız...!!! İyi Günler Ve İyi Çalışmalar...!!!!!
Mesaj15.09.2010, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş alt+shift birkere bas o duzelir klavyen ingilizceye dönmüş o yuden öyle oluyor
Mesaj19.09.2010, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu: ingilizce olmuş

kardeş bak şimdi normalde sen windows kullanıyorsan başlat çubugunun sağ köşesinde saat falan yazar oradaa biraz sola doğru bak orda TR yazmasi lzm orada EN yazıyosa klavyen ingilizce olmuş demektir EN yada TR yazısına tıklayarak oradan klawye dilini deiştirebilirsin ama beni sana tawsiyem TR olsun çünkü EN yapıp ta sonradan pişman olma hadi kolay gelsin.

BY LeGeND HaCKiNG TeaM
Mesaj25.01.2011, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Yuhhh

sistem geri yükleme yap diyen arkadaşım sen buralarda milleti yanlış bilgilendirme saçma sapan safsatalara inanmayın sadece klavyenin dili değişmiş bunuda üstteki arkadaşın dediğini yaparak değiştirebilirsin iyi günler Wink