Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.09.2010, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Önemli Lütfen Bakın

Merhaba arkadaşlar;
Bu başlığı nereye açacağımı bilemedim...Sizlere bir kaç sorum ve şikayetim olacak.Sizden bs hakkında biraz ilgi alacağım yani fikirlerinizi...
Bazı arkadaşlar(isim vermek istemiyorum)
Birden fazla site açıyor.Bu konuda kendilerine mesaj yolladım ve cevabı
-kendimi deniyorum yeni içeriklerle hizmet sunuyorum dedi.
Böyle yaparak hizmetini arttırdığını düşünüyor...
Ve bu siteleri sürekli forumda tanıtıyor.(örneğin bir sitesiyle konu açıyoridiğer kullanıcılarıyla bir sürü yorumlara devam tarzında floodlar yapıyor) bu konuda uyarıncada yine yasak deyil ki falan diye kendisini savunuyor...
Ben bu şekilde onu uyarınca(bs kurallarını kötüye kullanmaması için) bu defa benim kendi sitem için açtığım her konuya bi olumsuz yorum yazıyor.Yazma diyorum tartışma çıkmasın, yine olmuyor.
Bu sorunu supporta bildirecektim fakat birde sizden fikir alayım dedim.
(isim belirtmedim özellikle çünkü yasak)Ama devam ederse belirteceğim.
ne ypmalıyım sizce? yada ne yapmamalıyım?
(kavga amaçlı açmadım,tartışma amaçlı da)(lütfen olumsuz,küfürlü hakaretli cevaplar yazmayınız,sadece öneri istiyorum yanlış anlaşılmasın.
DİKKAT: BU BİR KARALAMA ŞİKAYET DEYİLDİR.O KİŞİ YANLIŞ ALGILAMASIN.
Mesaj16.09.2010, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz moderatörlere öm ile bildirin biz gereğini yaparız Wink
Mesaj16.09.2010, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu kişiyi öncellikle bir moderatör ö.m atarak şikayet edin forum'dan banlatın. Daha sonra support'a şikayet ederek sitesini sildirebilirsiniz.. Resimli kanıtlarınızıda göndermeyi unutmayın... Ayrıca bir hatırlatma bu tür konuları forum'da konu olarak belirtmek yerine bir moderatör yada bir kullanıcı'dan yardım alabilirsiniz. Wink