Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2010, 00:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım edin iframe sola

merhaba ben soldaki sayfaların altına iframe koymak istiyorum css de nasıl yapabilirim cod olarak
Mesaj18.09.2010, 01:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu Biraz Açarmısın
Mesaj18.09.2010, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

birader kodlamayı pek iyi bilmiyorum ama css den hic anlamıyorum bir iframe kodunu sag tarafta sayfaların altındaki yere koymak istiyorum uzunlamasına biraz bilgi verseniz yeter benim için
Mesaj18.09.2010, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

iframeyi bir divin içine atın sonra divi istediginiz yere alabilirsiniz(:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj18.09.2010, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<!--Kodbanks.tr.gg kodu istediğin yere yerleştir kodu basla--> <div style="position: absolute; top: 16px; right: 332px; background:; width: 13px; height: 16px"> KOD BURAYA </div><!--Kodbanks.tr.gg kodu istediğin yere yerleştir kodu bitir-->

Kodun içindeki
top: 16px Buradaki rakamı büyüttükce kod aşağı inecektir....
right: 332px Buradaki rakamı büyüttükce kod sola ,küçülttüğünde sağa yanaşacaktır ..İframe kodunu veya herhangi bir kodu KOD BURAYA yazan yere yapıştır ve kodu tasarım kutularından birine kaydet.Rakamlarla oynayarak kodunu istediğin kadar sağa,sola,yukarı,aşağı çekebilirsin...
Mesaj18.09.2010, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodbanks yazmış:
Kod:
<!--Kodbanks.tr.gg kodu istediğin yere yerleştir kodu basla--> <div style="position: absolute; top: 16px; right: 332px; background:; width: 13px; height: 16px"> KOD BURAYA </div><!--Kodbanks.tr.gg kodu istediğin yere yerleştir kodu bitir-->

Kodun içindeki
top: 16px Buradaki rakamı büyüttükce kod aşağı inecektir....
right: 332px Buradaki rakamı büyüttükce kod sola ,küçülttüğünde sağa yanaşacaktır ..İframe kodunu veya herhangi bir kodu KOD BURAYA yazan yere yapıştır ve kodu tasarım kutularından birine kaydet.Rakamlarla oynayarak kodunu istediğin kadar sağa,sola,yukarı,aşağı çekebilirsin...

İşte benım dedıgımin kod versıyonu(:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj18.09.2010, 23:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim arkadaslar cok isime yaradı...
Önceki mesajları göster: