Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.09.2010, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Hayalleriniz Neler.. ?

Herkese merhaba.

Hepimizin hayalini kurduğu, yapmak istediği şeyler vardır. Aslında bizi hayata bağlayan en önemli etken belkide hayallerimizdir.
insanoğlu neler istemiyor ki. hepimizin kendine göre hayalleri var. kimi gerçek olur kimi olmaz ama gerçekten hayalsiz de yaşanmaz.

Herkezin bir hayali vardır.. Peki Senin Hayallerin neler?

benim hayalim; dostça, barış içinde bir hayatın yaşandığı, huzurlu bir dünya. ölümün acısız, aşkın yalansız olduğu bir dünya. ama pek gerçekleşecek gibi de görünmüyor bu rüya. çok şairane konuştum galiba Laughing

En son bilgiliwebnet tarafından 25.09.2010 13:16:01 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj25.09.2010, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sezer senin dediklerinin çoğu ülkesini seven,hayatını seven insanların dile getirceği sözler cidden.Bunlar içinde tabikide bende varım.Bunların yanı sıra, güzel bir iş,hayatımı sürdürceğim güzel bir aile,dostlarım,sevdiklerimin yanımda olması hayalim.. Rolling Eyes
Mesaj25.09.2010, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Sezer senin dediklerinin çoğu ülkesini seven,hayatını seven insanların dile getirceği sözler cidden.Bunlar içinde tabikide bende varım.Bunların yanı sıra, güzel bir iş,hayatımı sürdürceğim güzel bir aile,dostlarım,sevdiklerimin yanımda olması hayalim.. Rolling Eyes

Teşekkürler buğra yorumun için .
inş. hayallerin gerçekleştir.. Wink
Mesaj25.09.2010, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkiye Cumhuriye'tinin durumu daha iyilere gitsin.1 tane .com uzantılı sitem olsun Very Happy .Süper özellikleri olan bir bilgisayarım olsun Mr. Green .Karne de taktir getirmek... Laughing .Daha çoook var.Yazsam roman olur...
Mesaj25.09.2010, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim Hayalim Kpss sınavında iyi bir yere yerleşmek
ve
Nişanlımla Hayatımı birleştirmek....

Gerisi hikaye be abicimmm Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing
Mesaj26.09.2010, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemin desteklenmesi. Hayallerimden biridir...
Mesaj05.04.2011, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitem forumunda mod olmak ama asla olamam bunun için 3000 forum paylaşımı yapmam gerekli site ayarlarımın iyi guzel olumlu olması gerek ve forumda yardımsever olmam gerek .(
Mesaj05.04.2011, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fazla uzağa gitmeyelim seneye girecek olduğum lys ve ygsde adam gibi puan yapıp yazılım mühendisliğini odtüde kazanmak Smile

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj05.04.2011, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Küçükken benim hayalim şöyleydi:3.sınıfta Kalp Cerrahı olmak-5.sınıfta Kalp doktoru Ortaokulda doktor Lisede zaten öyle bir hayalim kalmadı.Acaba insan büyüdükçe hayalleri küçülüyor mu ?Daha doğrusu gerçeklerle yüzleşince insan hayalleri de mi ona göre şekilleniyor.Bilmiyorum! Ama hayal kurmaktan vaz geçtim.Bu beni hiç bir yere getirmiyor.Hiç bir hayalim yok.Kurmaklada uğraşmıyorum.

Sadece önüme çıkan iyi şeyleri ,güzel değerlendirmeye çalışıyorum.Hayal gibi soyut bir şeye ihtiyaç kalmıyor.Kısacası hayalim yok! Mr. Green
Mesaj05.04.2011, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kasmayan bir bilgisayar kurallı bir forum güzel bir sitem güzel bi evim güzel dostlarım ..
Mesaj05.04.2011, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben beatbox yapıyorum. Laughing en büyük hallerimden biride ünlü bir beatobxçı olmaktır. Mr. Green
Mesaj06.04.2011, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni hayalim büyünce bir dizi oyuncusu olmak
Mesaj14.04.2011, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: