Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2010, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım Lütfen(Tablo Kayması)

Merhaba arkadaşlar sitemin tasarımı bilineceği gibi yapiyoruz.tr.gg paylaşımı bir tasarım ancak bu tasarım mozillada süper olmasına rağmen chromede sorun çıkartıyor: chrome tarayıcısında üst menü altında bulunan haber yerleri sağa doğru kayıyor. o haberlerin tablo genişliği 665 normal boyut fotosunu çekip bakabilirsiniz ancak yan menüye doğru niye kaydığını ve onu niye sıkıştırdığını anlayamadım lütfen sorunuma çözüm bulabilirmisiniz?
Mesaj27.09.2010, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yardım Lütfen(Tablo Kayması)

zeybekia yazmış:
Merhaba arkadaşlar sitemin tasarımı bilineceği gibi yapiyoruz.tr.gg paylaşımı bir tasarım ancak bu tasarım mozillada süper olmasına rağmen chromede sorun çıkartıyor: chrome tarayıcısında üst menü altında bulunan haber yerleri sağa doğru kayıyor. o haberlerin tablo genişliği 665 normal boyut fotosunu çekip bakabilirsiniz ancak yan menüye doğru niye kaydığını ve onu niye sıkıştırdığını anlayamadım lütfen sorunuma çözüm bulabilirmisiniz?

Dostum bu durumu tasarımını kodlayan kişilerle görüşmen lazım. Hata onların yapıyoruz diyolar ama göründüğü gibi yapamıyolar...
Mesaj28.09.2010, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

YARDIMCI OLABİLECEK VAR MI?
Mesaj28.09.2010, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş ztn yorumu yapmış.O Kodlama hatasından kaynaklanıyor..
Mesaj28.09.2010, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodlama hataları tarayıcılara göre ayarlanıyor demek Smile

bilen birisi mutlaka vardır arkadaşlar...

bs de birsürü kodcu arkadaşımız mevcut..
Önceki mesajları göster: