Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.10.2010, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu: css menu yardım plssss

bir çok arkadaşdan yardım ıstedım ama tam olarak alamadım cssmenumaker.com da cok guzel menuler var ve forumda anlatımı var ancak o sıte bıraz dagısmısz ve ben css den cok da ıyı anlamıyorum... ve anlatılandan bırazcık farklı yaptım.. ben menuyu dırek ındırmedım customızeden menu elemanlarını ve urlerı ayarlayıp ındırdınm ve anlatıllan ları yaptım ancak anlatımda ındex dosayası dıordu ama bende sample ve adını hatırlamadıgım bır baska dosya daha vardı ve css style dosyasındada hep aynı resımlerı ıstodu yanı bıraz karıstırdımk lutfen yardım edın asagıdakı resımde isaretledıgım menuyu yapmak ıstıorum anlatabılck olan var mı ??

]
Mesaj01.10.2010, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

hatırladıgım kadarıyla dosya indirmeni söylüyor menüleri ayarladıktan sonra . zip olarak orada galiba resimleri upload edip gerekli yerlere yapıştırarar kullanabilirsinz
Mesaj02.10.2010, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlatımda customıze edılmeden ındırılıodu ama ben kodda cok anlamıdıgım ıcın menu elamanlarını ayarlayım ındırdım ve resımlerı upload ettım ama menu gorunmuo olmadı yardım etsın bıri lutfennn
Mesaj02.10.2010, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

indirdiğin dosyadaki resimleri upload edip css kodundaki src="/img.../01.png" gibi yerlere sırasına uygun bi şekilde yerleştirmen lazım. ayrıca css bilgin yoksa tasarıma özel css menü kodun ile sana verilen bu menun css kodunu css kutusunda buluman ve değiştirmen gerek.(biraz zor oluyo ) sonra sana verilecek koddaki
Kod:
<ul><li> <a href="www......tr.gg/ana-Sayfa.htm" >Ana Sayfa </a></li><a href="www......tr.gg/top-liste.htm" >Top liste </a></li></ul>
bu bölümü tasarımın üstüne yapıştırmalısın.
Mesaj02.10.2010, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kendı sorunumu kendım cozdum tamamdır menu hallettım tasarım yapmada yardımcı olabılecek var sa ozel mesaj atsın lutfen Very HappyVery Happy
Mesaj02.10.2010, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım istekleri yasaktır !
Mesaj02.10.2010, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım ıstemedımkı yardım ıstedım duzgun oku!!
Mesaj02.10.2010, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

wackygames yazmış:
tasarım ıstemedımkı yardım ıstedım duzgun oku!!

Pardon Özür Dilerim.Mesajınızı Yanlış Okumuşum (:

Başarılar.
Önceki mesajları göster: