Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.10.2010, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Explorer da tasarımı Bozuk Olarak Görünüyor!

Sitemi Ben Firefox a göre yaptım ama bedava-sitem deki arkadaşlarım expolerden tasarımın bozulduğunu söylüyorlar ne yapmalıyım.???
Mesaj02.10.2010, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet bende baktım bozuk gorunuo
Mesaj02.10.2010, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem Explorer da tasarımı Bozuk Olarak Görünüyor!

kodunhazir yazmış:
Sitemi Ben Firefox a göre yaptım ama bedava-sitem deki arkadaşlarım expolerden tasarımın bozulduğunu söylüyorlar ne yapmalıyım.???

Merhaba

Öncelikle size bir çok tavsiyede bulabilirdim ama anlayacağınız şekilde anlatmaya çalışayım

öncelikle web sitenizi internet expolerer'e göre optimize ediniz yanii bunu söylememdeki ama expolerer firefoxdan daha çok kullanıldığı için ziyaretçileriniz daha çok sıkıntı çekerr....

Eğer her 2 tarayıcıda da aynı görünüm ve performansı almak istiyorsanız
daha basit css fre tamplet tasarımlarını tercih ediniz....

Yada tablolar ekleyerek css formülüyle kendi tasarımınızı yapınız
tasarımlarınızdaki topluluğun oranının yüksek olması size her tarayıcıda aynı performansı verecektir
Mesaj02.10.2010, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozaman iş başa düştü Sad

verdiğiniz bilgiler için teşekür ederim
Mesaj02.10.2010, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz ''Explorer'' ' de çok karnaşık gözüküyor.
Bence senden Gececi40'ın söylediklerini yap. Wink

Başarılar.
Mesaj02.10.2010, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem Explorer da tasarımı Bozuk Olarak Görünüyor!

gececi40 yazmış:
kodunhazir yazmış:

Merhaba

Öncelikle size bir çok tavsiyede bulabilirdim ama anlayacağınız şekilde anlatmaya çalışayım

öncelikle web sitenizi internet expolerer'e göre optimize ediniz yanii bunu söylememdeki ama expolerer firefoxdan daha çok kullanıldığı için ziyaretçileriniz daha çok sıkıntı çekerr....

Eğer her 2 tarayıcıda da aynı görünüm ve performansı almak istiyorsanız
daha basit css fre tamplet tasarımlarını tercih ediniz....

Yada tablolar ekleyerek css formülüyle kendi tasarımınızı yapınız
tasarımlarınızdaki topluluğun oranının yüksek olması size her tarayıcıda aynı performansı verecektir

çok teşekür ederim yaptım Smile
Mesaj02.10.2010, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

rica ederim
başarılar....