Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2010, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu: forum acil yardım

bu başlık daha önce açıldımı bilmiyorum aradım ama ben bulmadım şimdiden özür konuya gelecek olursak css tasarımımda forumda linkler mavi ve altı çizgili görünüyor bunu naısl düzeltebilirim mesela ben altı çizgisiz ve siyah renkte olmaısnı istiyorum yardım edebilecek varsa acil yardımlarınızı bekliyorum
Mesaj05.10.2010, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: forum acil yardım

endamar yazmış:
bu başlık daha önce açıldımı bilmiyorum aradım ama ben bulmadım şimdiden özür konuya gelecek olursak css tasarımımda forumda linkler mavi ve altı çizgili görünüyor bunu naısl düzeltebilirim mesela ben altı çizgisiz ve siyah renkte olmaısnı istiyorum yardım edebilecek varsa acil yardımlarınızı bekliyorum

Dostum hangi forumdan bahsediyorsun sen. Tr.gg forumu değilse ona yapılacak bi şey yok yani siten üzerinden etki edemezsin.
Mesaj05.10.2010, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
}
a:link {
    color: black;
    text-decoration: none;

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj05.10.2010, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
}
    color: lime;
}
kapatmasını yapmadım Very Happy

Mesaj05.10.2010, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Kod:
}
}

teşekkürlerde bunu nereye yapıştıracam forumun bide yazı sitilinide değişmek istiyorum mümkünse tabi
Mesaj05.10.2010, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Kod:
}
}

Yahu çatlak adamın bi sitesine bak!
Forum dediği dışardan bi forum ona bu site dahilinde müdahele etme şansı yok ki.
Mesaj05.10.2010, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitereklammerkezi yazmış:
catlak-site55 yazmış:
Kod:
}
}

Forum dediği dışardan bi forum ona bu site dahilinde müdahele etme şansı yok ki.

hayır bedava sitemin forumu
Mesaj05.10.2010, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

endamar yazmış:
catlak-site55 yazmış:
Kod:
}
}

Dostum nerde o forum ben girdim sitene yukarda forum yazıyo tıkladım ama başka bir forum açıldı yanlışlık bende mi?
Mesaj05.10.2010, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css Yapıştır forumun yazı rengini ekstradan degişiyor diye bılıyorum(:

Mesaj05.10.2010, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

yokmu yardım edebilecek forum bedava sitemin forumu hala dışardan forum diyenler var işte forum ve bakın sorunu görürsünüz link çizhili ve yazı rengi möavi bunu değiştirmek istiyorum ben

http://endamar.tr.gg/Endamar-Forum/index.htm
Mesaj05.10.2010, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

endamar yazmış:
catlak-site55 yazmış:
Kod:
}
}

Dostum nerde o forum ben girdim sitene yukarda forum yazıyo tıkladım ama başka bir forum açıldı yanlışlık bende mi?

Yaw belki başka sitesinde kullanacak neden bu kadar kasıyorsun adama istedigini biliyorsan ver bilmiyorsan bırak sorgulama(:

Mesaj05.10.2010, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

endamar yazmış:
catlak-site55 yazmış:
Kod:
}
}

Smile bende diyorum ne başkası diyor bunlar özür o linki unutmuşum yok o değil ben bedava siteminkini düzeltmeye çalışıyorum onu yayınlıcam http://endamar.tr.gg/Endamar-Forum/index.htm link bu
Mesaj05.10.2010, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

endamar yazmış:
yokmu yardım edebilecek forum bedava sitemin forumu hala dışardan forum diyenler var işte forum ve bakın sorunu görürsünüz link çizhili ve yazı rengi möavi bunu değiştirmek istiyorum ben

Şu linki baştan versen daha kolay yardımcı olurdum sana bu 1
ve 2.si yukarda benden madem 3.kişi olarak söz ediyosun üzgünüm yardımcı olamam sana kendini beğenen ve tavır yapanlarla işim olmaz.
Mesaj05.10.2010, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

endamar yazmış:

Şu linki baştan versen daha kolay yardımcı olurdum sana bu 1
ve 2.si yukarda benden madem 3.kişi olarak söz ediyosun üzgünüm yardımcı olamam sana kendini beğenen ve tavır yapanlarla işim olmaz.

kendini beğenmiş tavırıyla ne alaka şimdi usta şurda yardım almaya çalışıyoruz nerden çıkardıysan tartıştığımız konuya bak :s tamam etme canın sağolsun
Mesaj05.10.2010, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Yaw belki başka sitesinde kullanacak neden bu kadar kasıyorsun adama istedigini biliyorsan ver bilmiyorsan bırak sorgulama(:

Dostum yardım etmek amacındaydım sormadan durumu nasıl öğrenebilirim. Adamın sitesine giriyorum forumda sorun var diyo sitede foruma tıklıyorum pat başka bi siteye geçiyo. Adam yüzünden kota çürütüyoruz yine diyo ki ; birileri hala başka forumdan bahsediyo falan...

Şekil yapma yeri değil burası site yapma yeri tavrını uslubunu adam gibi koyarsa ortaya bende adam gibi yardımseverliğimi koyarım.