Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.10.2010, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarim Yaptırma

Beleş tasarım yaptırmak istiyorsanız tazeforum.org Smile
Mesaj06.10.2010, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tasarim Yaptırma

kormancity yazmış:
Beleş tasarım yaptırmak istiyorsanız tazeforum.org Smile

Ya arkadaşım sen forum kuralları diye bi şey okumadın mı hangi bölümde reklam yapılır bilmiyo musun?

Ayrıca dış link vermek yasak! Azıcık dikkat edin ya valla herkesi uyaracaksak işimiz var. Yardım etmeye nasıl zaman ayırcaz bilmiyorum.
Mesaj06.10.2010, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kardeş ozaman herşeye karışma zaten cıvkı çıktı bsnin senin gibiler yüzünden artık inadina reklam yapıyorsun anlıyormusun?
Mesaj06.10.2010, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

kormancity yazmış:
ya kardeş ozaman herşeye karışma zaten cıvkı çıktı bsnin senin gibiler yüzünden artık inadina reklam yapıyorsun anlıyormusun?

Merhaba ;
tr.gg ' nin dışında siteadı vermek yasaktır ve ayrıca lütfen biraz tertipli konuşamaya özen gösteriniz Wink

İyi Forumlar
Mesaj06.10.2010, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kormancity yazmış:

Senin gibiler? Sen kimsinde bana böyle bi hitamda bulunuyosun düzenden kurallardan bihaber olunca, saygısızlık yapmak hoşunuza mı gidiyor acaba?

Her şeye karışırım sana soracakta değilim çünkü bu forumda arkadaşlarla yardımlaşmaya çalışıyoruz.

Ayrıca senin yaptığın reklam olayı için 3 bölüm açılmış. Reklam yapmaya,site değerlendirmeye (bir nevi bu da reklam) , ve link takas yapmaya (reklamın belgelisi) peki bunları geçip niye illa sorunların bildirildiği bi başlıkta reklam yapıyosun? Dur ben cevap verim çünkü saygısızsın saygının ne demek olduğunu ve önemini bilmiyosun. Sanırım yaşında 9-12 arasında bi şeydir.

Bir daha da klavyenden dökülen sözlere ve paylaşımlarına dikkat et raporlanma!
Mesaj06.10.2010, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitereklammerkezi yazmış:
kormancity yazmış:

Senin gibiler? Sen kimsinde bana böyle bi hitamda bulunuyosun düzenden kurallardan bihaber olunca, saygısızlık yapmak hoşunuza mı gidiyor acaba?

Her şeye karışırım sana soracakta değilim çünkü bu forumda arkadaşlarla yardımlaşmaya çalışıyoruz.

Ayrıca senin yaptığın reklam olayı için 3 bölüm açılmış. Reklam yapmaya,site değerlendirmeye (bir nevi bu da reklam) , ve link takas yapmaya (reklamın belgelisi) peki bunları geçip niye illa sorunların bildirildiği bi başlıkta reklam yapıyosun? Dur ben cevap verim çünkü saygısızsın saygının ne demek olduğunu ve önemini bilmiyosun. Sanırım yaşında 9-12 arasında bi şeydir.

Bir daha da klavyenden dökülen sözlere ve paylaşımlarına dikkat et raporlanma!

Yaşdan Başlayalım 17 yaşındayım lise 3 bilişim bölümü okuyorum siz yani babanızda vitaminken biz bu işlerdeydik birde anladığım kadarıyla bu yazıların yok reklam yapma gibi yazıların sırf mod olmak için yalakalık sana bi tavsiye yardımcı konu aç daha iyi:) böyle yılışık sünepe laflarla bir yere varamazsın varılmadıda Mad