Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.08.2007, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu: sitem açtım ama emailime aktivasyon şifrem gelmedi

www.cihannet.tr.gg
ben yeni bi tane cihannet.tr.gg diye bi site açtım bu site için bana aktivasyon şifresi gelmedi ne yapacağız. arkadaşlar lütfen yardım
Mesaj24.08.2007, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gelmeyebilir Siten Aktif Durumda Şuan Ya Kardeş Hem Sitende Dua Filan Var HEmde Paris Hilton'un REsim Lerini Koymuşsun Oraya Nasıl 0luyor o ??
Mesaj24.08.2007, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

darkvadi yazmış:
Gelmeyebilir Siten Aktif Durumda Şuan Ya Kardeş Hem Sitende Dua Filan Var HEmde Paris Hilton'un REsim Lerini Koymuşsun Oraya Nasıl 0luyor o ??

komple değiştirecem siteyi de şu aktiflik işi ne olacak

www.cihannet.tr.gg ben buna geçecem orası daha güzel olacak ben bu işi anlamadım doğrusu

paris hilton var mı yok ben bile yeni gördüm hemen kaldırıyorum
Mesaj24.08.2007, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hmm E-mail'indeki önemsiz Posta Junk Spam Bölümlerine Bak Oralarda Aktivitasyon Kodu Vardır Bulamassan Bedava-Sitem Yöneticileri İle Temasa Geç Sana Yardımcı Olucaklardır Başarılar ...
Mesaj24.08.2007, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

darkvadi yazmış:
Hmm E-mail'indeki önemsiz Posta Junk Spam Bölümlerine Bak Oralarda Aktivitasyon Kodu Vardır Bulamassan Bedava-Sitem Yöneticileri İle Temasa Geç Sana Yardımcı Olucaklardır Başarılar ...

yok heryere baktım hiç anlamadımneden kaynaklandığını
Mesaj24.08.2007, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

cihans67 yazmış:
darkvadi yazmış:

yok heryere baktım hiç anlamadımneden kaynaklandığını

temasa nasıl geçicem onlarla temasa
Mesaj27.08.2007, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem'in ana sayfadaki iletişim bölümündeki adresi kullanarak onlarla iletişime geçebilirsin, benim sitemin de avtivisyon kodu gelmemişti sağolsun onlar active ettiler...
Önceki mesajları göster: