Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.10.2010, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım Edermisiniz Lütfen

Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Bedava-Sitem'e Yeni Katıldım Çok Güzel Arkadaşlıklar Yardımcılar var Sağolun Bir Yardım İstiyecekdim Forumu Bilmiyorum Yanlış Yere Konu Açtıysam Çok Özür Dilerim Lütfen Yardım Edin Ben Css Şablonu Kullanıyorum Yatay Menü Bulmak İstiyorum Forumda Bulamadım Yardım Edermisiniz
Mesaj13.10.2010, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yardım Edermisiniz Lütfen

heliver yazmış:
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Bedava-Sitem'e Yeni Katıldım Çok Güzel Arkadaşlıklar Yardımcılar var Sağolun Bir Yardım İstiyecekdim Forumu Bilmiyorum Yanlış Yere Konu Açtıysam Çok Özür Dilerim Lütfen Yardım Edin Ben Css Şablonu Kullanıyorum Yatay Menü Bulmak İstiyorum Forumda Bulamadım Yardım Edermisiniz

Kardes H.geldin K.bakma yardımcı olamam bende Css hakkında bilgim yok Laughing Laughing Laughing

Ben Bile Bedava sitemin tasarımını kullanıyorum
Mesaj13.10.2010, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

googleye css yatay menüler yada drop down menüler yazın birsürü sonuç çıkacak bende bakmıştım daha dün hatta..

forumda bulamadığınız bir konuyu-bilgiyi-kodu googledede arayabilirsiniz sonuçta oranın arşivi daha eskiye dayanmaktadır.

reklam olmaması için beğendiğim yatay menü örneklerinin linklerini veremiyorum kusura bakmayın.

konunuzun asıl yeri css başlığıdır.

o başlıkta css menülerden tasarımlara kadar aradığınız herşeyi bulabilir-sorabilirsiniz.

ancak orada tasarım isteği malesef yasaktır zaten css tasarım paylaşım alanı bulunmaktadır.

bu kısa bilgiler umarım işinize yarar iyi forumlar..
Mesaj13.10.2010, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu: ---

Peki Beğendiğiniz Menülerin Linkini Msj Olarak Yollayamazsmısınız
Mesaj13.10.2010, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok isterdim ama bilgisayarım çok ısınınca birden kendisini kapattı daha şimdi yeniden açtım.

1000den fazla menü googlede bulunan sitelerde zaten paylaşımda.

kendi zevkinize göre seçebilirsiniz.
Mesaj14.10.2010, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu: koliktime

DoqRu Smile
Önceki mesajları göster: