Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.10.2010, 07:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Yönlendirme hakkında

Merhaba arkadaşlar...

Benim sorunum ana sayfadan her hangi bir sayfaya tıkladığım zaman ana sayfanın yerinde kalıp tıkladığım sayfanın başka bir sayfadan açılmasını istiyorum...

Ana sayfa
Radyo
Şiir
Resim

Gibi sıralı olan bannerlardan flatcast tan iframe sini aldığım radyomun kodunu radyo başlığı altında sayfa yaptıktan sonra RADYO link ine tıkladığımda radyonun aynı sayfada değildi bir başka sayfada açılmasını nasıl sağlarım... Diğer sayfada radyo dinlenirken ziyaretcilerimin ana sayfadaki diğer etkinlikleri takip etmesini nasıl sağlarım ??? Sık sorulan sorularda bununla ilgili bir yazı bulamadığım için rahatsız ettim bana bu konuda açıklamalı bir şekilde yardımcı olabilirmisiniz ??? Teşekkür ederim...
Mesaj20.10.2010, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Linklerinizi aşağıdaki gibi yaparsanız yeni pencerede açılır.

Kod:
<a target="_blank" href="http://linkburaya.com">link ismi</a>

Mesaj20.10.2010, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu: ÇIKMIYOR

Arkadaşlar ben bir site yaptım 2. siteme girmek istiyorum ama çıkışa basıyorum başarayıyla ayrıldın diyor ama yine 1. siteme bağlı kalıyor Lütfen cvp
Mesaj20.10.2010, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarayıcı çerezlerini sildikten sonra çıkışa basarsan olacaktır Wink
Mesaj20.10.2010, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ÇIKMIYOR

rock-fast yazmış:
Arkadaşlar ben bir site yaptım 2. siteme girmek istiyorum ama çıkışa basıyorum başarayıyla ayrıldın diyor ama yine 1. siteme bağlı kalıyor Lütfen cvp

Çerezleri silmek için inceleyiniz => http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=40106&highlight=%E7erezler

Ayrıca bu tür sorularınızı bundan sonra yeni başlıklar açarak sorunuz.