Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.10.2010, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Site değerlendirme ve fikir alışverişi ayrıntıları burada.

Merhaba arkadaşlar, Bu bölümün detaylı şekilde anlatmak için bu sayfaya aktarmayı uygun gördüm. Şimdi site değerlendirme alanında ilgi çekme taktiği'ni Pazar gününden itibaren yürürlülüğe çıkarıyorum. Bu karar bütün modlar tarafından alınmış bir karardır. Bu taktik ne işe yarayacaktır ; şöğle anlatayım. Şimdi biz forumda bir çok kişi hep bizbizeyiz ve online olup bir türlü foruma girmeyen eski üyeler var ''Kayıt tarihi eski olan '' ve yine foruma hiç katılmamış bir sürü üyemiz var. Site değerlendirme alanındaki sabit başlık altında bu siteleri haftanın değerlendirilmeye laik sitesi olarak bir hafta linkini o başlıkta paylaşacağız ve sizler o siteye ziyaret edip inceledikten sonra haftanın sitesini yorumlayacaksınız, bu artı ( + ) yada eksi ( - ) olarak onlara yapacağınız yorum ile site sahibinin bizzat haberi olacaktır ve bu sayede foruma katılmayan bir çok üye artık forumda aktif olacaklardır ve bu bizim için iyidir. Bu alan sadece foruma üye kazandırmak hareketlilik katmak ve forumu canlandırmak adına açılmıştır.

Ne dersiniz arkadaşlar bu işde varmısınız ?
Mesaj21.10.2010, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel fikir katılıyorum sana afilli
Mesaj22.10.2010, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper Fikir Very Happy

Tekrardan Döndüm! Artık Hep Onlineyim : )
Domainimizi Değiştik Sonunda : ) www.cupacup.tr.gg
Mesaj22.10.2010, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Ne dersiniz arkadaşlar bu işde varmısınız ?

Ben kutuya gitmek istiyorum Razz
Bence cok iyi bir düsünce Cemal Kardesim...
Allah yar ve yardimcimiz olsun...
Mesaj22.10.2010, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Evet arkadaşlar afilli modumuzunda dediği gibi bu proje büyük bir harekettir.

bu sayede çok uzun zamandır foruma katılımı olmayan fakat çok güzel tasarımlar yapan arkadaşların sitelerini değerlendirmeye alıp hareket sağlamaktır..

Eğer sizde böyle bir site var tanınsın istiyorum diyorsanız Biz moderatörlere özel mesaj yoluyla bildiriniz....

İyi Forumlar...
Mesaj22.10.2010, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel bir düşünce. Destekliyorum...
Mesaj22.10.2010, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENCE işe yarayabilirde yaramayabilirde ancak aktiflik konusunda en az %75 artacağını düşünüyorum...

Mantıklı bir düşünce olmuş teşekkür ediyorum Cemal abi.

Mesaj22.10.2010, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Bir Düşünce Smile
Mesaj23.10.2010, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENCE SÜPERRR
Mesaj23.10.2010, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Güzel düşünce

Gerçekten hoş bir düşünce.Başarılı olabileceğine inanıyorum.
Umarım forum biraz dah hareketlilik kazanacaktır ...

İnsanlar ikiye ayrılır. Vaktini beşe ayıranlar ve vaktini boşa ayıranlar ...
Necip Fazıl KISAKÜREK
Mesaj23.10.2010, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatörlerimiz tarafından hayata geçirilen bu projeyi çok takdir ettim. Yalnız ben bunun üyeleri fazla etkileyeceğini düşünmüyorum. Forumda aktif olsalar bile belli bir süre sonra tekrar kabuklarına çekilirler diye düşünüyorum. Bana göre bu projenin yanında başka şeylerde ortaya atılmalı. Forumu aktifleştirmek için eski ortamı tam olarak sağlamalıyız. Bütün konular teker teker incelenmeli ve sabit başlıkların sayısı artırılmalı.

Son olarakta forumda yardımlaşmanın artırılmasından bahsediyorsak CSS tasarım bölümü konusunda eskiden istendiği gibi tasarım istekleri için başlıklar açılmalı. En azından sadece bir başlık bile bu işi büyük bir ölçüde görecektir. Ama yasak diyerek elimize bir şey geçmiyor. Üyeler forumdan soğuyor ve birkaç arkadaşımız onlara yardım ederek bu üyeler onları büyükleştiriyor. Bu da sürekli birkaç kişinin forumda daha çok aktif olmasına neden oluyor. Çünkü zaten yardımsever kişiyi tanıdıklarında her konuyu ona danışılıyor. Moderatörlerimiz ve diğer saygıdeğer üyelerimizden gelecek yeni projelerle eski forumu sağlamakta bir adım daha atabiliriz diye düşünüyorum.

Herkese sitesinde başarılar ve iyi forumlar!
Mesaj23.10.2010, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Çok İyi Bir Proje Wink
Mesaj23.10.2010, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Çok güzel bir proje...
Ben de destekliyorum. Razz

İyi forumlar.

Mesaj23.10.2010, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Projemiz Hayata Geçmiştir

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=165696

buyurun haftanın sitesini bu linkten yorumlayınız...
Mesaj24.10.2010, 00:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Afilli, Süper Fikirler Üretiyosun.. Tebrikler Cool
Önceki mesajları göster: