Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.10.2010, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
forum09 yazmış:
Bencede Aşkın Yaşı Yoktur Ama Şu Bir Gerçekki Büyük Kızlar Kendilerinden Küçüklere Pek İlgi Göstermezler ( Bizzat Yaşandı ) Laughing Laughing Wink

Bu kişiden kişiye değişir. Razz
Ben kendimden 2-3 yaş büyüklerle çıktım bu ne olacak peki? Rolling Eyes

Bence olgunlugada bagli...Olgunsan farketmiyor Wink

Aynen öyle dostum. Smile
Mesaj31.10.2010, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Aynen Öyle Dostum
Mesaj31.10.2010, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aşkın yaşı yoktur ama belli bir yaşta aşk yaşanmalı bence !!
Düşünsenize 4-5 yaşındaki çocuklar ben şuna aşığım felan filan diyolar !! (zaten gerçek hayattada böyle olaylar olmaya başladı)
Bence bu yaşlarda da olmaması lazım.

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj01.11.2010, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

nurcin-ozer yazmış:
Düşünsenize 4-5 yaşındaki çocuklar ben şuna aşığım felan filan diyolar !! (zaten gerçek hayattada böyle olaylar olmaya başladı)

Orası Öylede 18 Aşk Yaşı Çok Fena Crying or Very sad Wink
Mesaj01.11.2010, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum09 yazmış:
nurcin-ozer yazmış:

"Zordur Onsekiz yaşında ölmek. Daha da zoru sevgilini arkadaşının kolunda görmek."

İnsanları mutlu eden birşeydir aşk. Helede delicesine aşık olmak. Bunu aşk duygusunu tatmış insanlar çok iyi bilir.

Ben 13 yaşında bir çocuk iken bir sohbet sitesinde tanıştığım, kuzey koreli ve yaklaşık 19 bir kız ile sevgili oldum. Beni en mutlu eden onun küçük bir gülümsemesiydi. Ama bizi bir tek ölüm ayırdı. Tanıştıktan sadece 5 gün sonra bir trafik kazası ile hayatını kaybettiği haberi beni en derinden yaralamıştı. Ondan geriye sadece aklımda hatırlayabildiğimce bana msn de gönderdiği fotoğraf kaldı.Ölüm tarihi 10 Şubat 2008. Onu öldüğü günü ertesi rüyamda gördüm. Keşke bir daha görebilsem.

Mesaj01.11.2010, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

-index- yazmış:
forum09 yazmış:
nurcin-ozer yazmış:

"Zordur Onsekiz yaşında ölmek. Daha da zoru sevgilini arkadaşının kolunda görmek."

İnsanları mutlu eden birşeydir aşk. Helede delicesine aşık olmak. Bunu aşk duygusunu tatmış insanlar çok iyi bilir.

Ben 13 yaşında bir çocuk iken bir sohbet sitesinde tanıştığım, kuzey koreli ve yaklaşık 19 bir kız ile sevgili oldum. Beni en mutlu eden onun küçük bir gülümsemesiydi. Ama bizi bir tek ölüm ayırdı. Tanıştıktan sadece 5 gün sonra bir trafik kazası ile hayatını kaybettiği haberi beni en derinden yaralamıştı. Ondan geriye sadece aklımda hatırlayabildiğimce bana msn de gönderdiği fotoğraf kaldı.Ölüm tarihi 10 Şubat 2008. Onu öldüğü günü ertesi rüyamda gördüm. Keşke bir daha görebilsem.

Bu yaşta sevgili olman seni çok derinden etkilemiş olmalı. Ne diyeceğimi de bilemiyorum. İlk kez böyle bir olayla karşılaştım açıkçası.
Mesaj01.11.2010, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wayy bee

bs geçliğinine bakın hele Smile

Hepside mecnun kerem çıktı iyimi Smile
Mesaj01.11.2010, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile

Bu yaşta sevgili olmak değilde bu yaşta sevgilisini kaybetmek beni daha derinden etkiledi.

gececi40 arkadaşımızın yorumu hoşuma gitti. Smile

Mesaj01.11.2010, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
Wayy bee

Leyle ile Şirinlerde var Smile

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj01.11.2010, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

nurcin-ozer yazmış:
gececi40 yazmış:
Wayy bee

Leyle ile Şirinlerde var Smile

heh onları unuttum Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ama güzel aşk her yaşta güzeldir....
Mesaj01.11.2010, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aşk insanı sonsuza sürükler.

Sevgilim için;
Belki hatıralar unutulup gidecek,
Belki bu sevgier yok olup eriyecek,
Ama şunu unutma,
Bu kalp sonsuza dek seni sevecek...

Mesaj01.11.2010, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostlar,
Ben (de) hep kendimden 2-3 büyüklerle çıkmışımdır.(Hala da öyle.)
Ve işin kötü yanı, ben aşka nedense inanmıyorum.
Hazır konuyu siz buraya sürüklemişken görüşümü savunayım...
Çünkü; her aşk muhakkak bir şekilde biter...
Ama sevmek güzel şey, sonunda ayrılık ve bunun acısı olsa bile. Wink

Heh sevmenin güzel yanlarıda var.İnsana olumlu değerler ve ayrıcalıklarda sağlıyor...
Mesela, yemek yapmayı bilirim.Durduk yere öğrenmedim bunuda... Sevdiğim kız yemek yapmayı sevdiği için yemek yapmayı öğrenmiştim.
Bazen böyle (+) oluyor insana, sevmenin... Smile
Ama ayrılık, acı ve gerçek bir son.

Mesaj01.11.2010, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence aşka sizin gibi inanmayanlar hayatının en büyük hatasını yapıyor.Sevmek aşkı, aşk bir ömür boyu mutluluğu getirir.

En son -index- tarafından 01.11.2010 15:33:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.11.2010, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

-index- yazmış:
Bence aşka sizin gibi inanmayanlar hayatının en büyük hatasını yapıyor.Sevmek aşkı, aşk bir ömür boyu mutluluğu getirir.

Bu dediğiniz doğru kişiyi sevdiğinizde böyledir.
Yanlış kişiyi sevmek, hazametten başka bir şey getirmez.
Doğru kişiyi bulduğun zaman, zaten kendi kendiliğinden sevginiz ortaya çıkar.
Elbette haklısınız, aşk vardır belkide. Ama ben inanmıyorum. (Şuan ki görüşüm böyle.)
Çünkü tam bu duyguyu yaşayabileceğim kişiyle karşılaşmadım.Belkide bundandır. (Kim bilir?)

Ve inanın, sonunda ayrılık olduğunu bildiğiniz bir ilişkiye başlamaktansa, başlamamak daha iyidir.
Ve ben hayatımın hatasını yaptığımı düşünmüyorum.
Kişiden kişiye değişir bu görüşünüz..

Mesaj01.11.2010, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
-index- yazmış:

Bu dediğiniz doğru kişiyi sevdiğinizde böyledir.
Yanlış kişiyi sevmek, hazametten başka bir şey getirmez.
Doğru kişiyi bulduğun zaman, zaten kendi kendiliğinden sevginiz ortaya çıkar.
Elbette haklısınız, aşk vardır belkide. Ama ben inanmıyorum. (Şuan ki görüşüm böyle.)
Çünkü tam bu duyguyu yaşayabileceğim kişiyle karşılaşmadım.Belkide bundandır. (Kim bilir?)

Ve inanın, sonunda ayrılık olduğunu bildiğiniz bir ilişkiye başlamaktansa, başlamamak daha iyidir.
Ve ben hayatımın hatasını yaptığımı düşünmüyorum.
Kişiden kişiye değişir bu görüşünüz..

Haklısınız. Doğru kişiyi bulana kadar aşkı tam anlamıyla kendinize anlatamazsınız ama; o doğru kişi bulduğunuz zaman işte o zaman hayatınızın doruk noktasıdır.