Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.11.2010, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Hayatınızda Yapmış Olduğunuz Başarılar

Merhaba...

Bu Başlıkta Bedava sitem Kullanıcılarının Kendilerine Ve topluma Yaptıkları Başarılarını öğrenmek İçin bu başlığı kurdum...

Bakalım Kimlerin Ne Yetenekleri,Becerileri Varmıs Öğrenelim

Ben Kendimde Şuna Her zaman önem Verdim...

Başkalarının Bana yaptığı Olumlu olumsuz davranıslarını Her zaman Olumlu Bakmısımdır... Smile

Sizinkileride Bekliyorum...
Mesaj17.11.2010, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kick-box'da derece yapmıştım bi ara Razz
Mesaj17.11.2010, 22:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

En büyük başarım oynamadan futbol müsabakasında madalya almam. O maç yedektim diğer maça çıkacaktım. Birden şampiyon olduk. Bende nasıl oldu anlamadım. Mr. Green

Forumdaki en büyük başarım ise sabırla herkesi dinleyebilmek ve sorulan sorulara bilgim çerçevesinde yardımcı olabilmek.
Mesaj17.11.2010, 22:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizim okul takımı vardı 4 takım arasında 3. olduk biz seviniyorduk okulca...sonra 4. takım diskalifiye oldu sonuncu olduk:D
Mesaj17.11.2010, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimde halkoyunları türkiye birinciliklerim Smile

10 altın madalyam var şuan ama fiyatı,artistliği önemli değil verilen emek,verilen değer yani manevi değeri önemli benim için..

o türkiye birincilikleri için sabah 9 dan gece 01.00 lara kadar çalıştığımız oldu.

sonucundada başarılarımızı elde ettik..

bu yıl da lise yüzünden ekibim dağıldı..

yazık oldu bence..

yapacak birşey yok tabi... Sad
Mesaj18.11.2010, 06:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri napacaksın o kadar madalyayı dağıt bize biraz Razz

Konu Güncel!!!
Mesaj18.11.2010, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Insanlarin kalbinde taht kurmak, onlarin gözünde iyi bir insan olarak görünmek bunu bir kisim olarak yaptim diye düsünüyorum ve yapmayada devam edecegim... Wink
Mesaj18.11.2010, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir kere 4. sınıfta 60 sorudan yazılı olmuştu. Hiç çalışmamıştım.

60/60 yaptım Mr. Green

Bilgisayar Delisi..!
Mesaj19.11.2010, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Insanlarin kalbinde taht kurmak, onlarin gözünde iyi bir insan olarak görünmek bunu bir kisim olarak yaptim diye düsünüyorum ve yapmayada devam edecegim... Wink

Evet Önemli Birşey Ama Önemli Olan iyi görünmenin yanındada gerçekten iyi insan olmak Wink
Mesaj19.11.2010, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Okullar arası turnuva maçında son dakikalarda bi kafa golü atmıstım. O golü unutamıyorum.

Gol olunca ne yapacağımı şaşırdım. Tüm arkadaşlar benim üzerime doğru kosuyordu. SÜPERDİ YA Smile

Sınıf hocamız bize dondurma ısmarlamıstı + Müdürümüz madalya takmıstı.

Mesaj19.11.2010, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:

10 altın madalyam var şuan ama fiyatı,artistliği önemli değil verilen emek,verilen değer yani manevi değeri önemli benim için..

o türkiye birincilikleri için sabah 9 dan gece 01.00 lara kadar çalıştığımız oldu.

yazık oldu bence..

Halk Oyunlarına çok ilgin olduğunu biliyorum Zaten Bunun için Ayrı bir site bile açmışsın Bukadar Hevesli olman çok Güzel Başarılarının Devamını Diliyorum
Mesaj19.11.2010, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Koca Forumda Yetenekli Becerili kimse yokmu baska ya Razz
Mesaj19.11.2010, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben Mesala Belediyenin Kaynak kursuna Gitdim ve Başarıyla Kurs belgemi Kusursuz Aldım ... : )
Mesaj29.11.2010, 23:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayatım boyunca bir çok başarılarım oldu.Elimi attığım,yapmak istediğim herşeyi (rabbime şükür )başardım.Ama hayattaki en büyük başarımın oğlum olduğunu düşünüyorum.İşin içinde oğlum olduğu zaman en olmaz denilen şeyleri bile oldurabilirim.Bu yıl oğlum 1.Sınıfa başladı.Sınıf annesi oldum.Sırf oğlumun okuldaki aktivitelerini yakından takip edebileyim diye.Sonra bir gece yatarken düşündüm.Ben okula rahat girip çıkabiliyorum.(normalde velilerin okula girmesi yasak!).Oğlumun ne yaptığını davranışlarını takip edebiliyorum.Diğer anne ve babalarda görse nasıl olur dedim.Ve B-s de bir site actım.Hergün okulda gördüğüm güzellikleri akşam sitemde paylaşıyorum.Ve ben bu siteyi tek bir html kodu bilmeden yaptım.İşte bu benim için büyük bir başarı.

M.Aslan
Mesaj29.11.2010, 23:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmaxer yazmış:
bilgisayarfareleri yazmış:

yazık oldu bence..

Halk Oyunlarına çok ilgin olduğunu biliyorum Zaten Bunun için Ayrı bir site bile açmışsın Bukadar Hevesli olman çok Güzel Başarılarının Devamını Diliyorum

Teşekkür ederim..