Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.11.2010, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,
ortada bir sorun var, Sorun "Request Timeout"...
Simdi bu "Zaman Asimi" anlamina geliyorsa, ortada bir zaman asimi var demektir.
Ancak sorun surda; Nerde zaman asimi var?
Birincisi; Internet'inizden veya Bilgisayarinizdan kaynaklanabilir...Cünkü yavas oldugundan bir zaman asimina ugramis olabilir....
Ikincisi; Ana Sayfa Editöründe saatlerce ugrastiktan sonra kaydete bastiginizdan, bir zaman asimi olabilir...Belkide Editörün belirli bir süresi olup, bir süre sonra kilitlenebilir güvenlik acisindan...
Ücüncüsü; Kaydettiginiz sayfa gec kaydolabilir ve Bedava Sitem Serveri sinyal vermiyor olabilir ki, ben bunun daha yüksek seviyede oldugunu saniyorum cözüm olarak, ki birkac gündür Alman forumunda yazilanlara göre ayin 8ine kadar calismalar olacak ve bazi bölümlerde aksakliklar olacak dendi...Bundan dolayi 3.cözüme daha fazla yüzde veriyorum...
Insallah yararli olur...
Iyi forumlar Wink
Mesaj07.11.2010, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

TMM ANADOLUDA BEN ARTIK SORUNUN KODDAN KAYNAKLANDIĞINI DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM ÇÜNKÜ DİĞER HİÇ BİR SAYFADA SAYFA KAYDETMEDE SORUN YAŞANMAZKEN SADECE ANASAYFADA YAŞIYORUM ANASAYFANIN KODU OLDUĞU GİBİ ALIP DİĞER HERHANGİ BİR SAYFA AÇIP ORAYA KAYDETMEYE ÇALIŞTIĞIM ZAMAN YİNE AYNI SONUÇLA KARŞILAŞIYORUM BUNA BİNAENDE BEN ARTIK KODDAN KAYNAKLANDIĞINI DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM Smile KODU HİÇ BİR ŞEKİLDE YAYINLAYAMADIĞIM ARTI GÖNDEREMEDİĞİM İÇİN FİLE ADRESİNDEN DİRECT AÇIP BAKABİLECEĞİNİZ NOT DEFTERİ İLE YAYINLİCAM UMARIM AÇILIR SORUN ÇIKMAZ DİĞERİ DOWLOAD ETMEK GEREKİYORDU ONU ERTELEYİN BAKMAYIN.

http://www.fileden.com/files/2009/11/4/2637168/My%20Documents/ANASAYFA%20KODUU.txt

HYR BU KODDA NE OLABİLİR Kİ ANLAMIYORUM OKADAR BAKTIM AMA BİLGİM TABİ BİR YERE KADAR
Mesaj07.11.2010, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorunu anladim:
Kod uzun oldugundan, server kaldiramiyor ve kaydedemiyor bunun icinde Zaman asimi yasaniyor....Kodun bu kadar uzun oldugunu bilseydim bastam sorununu cözmüstüm..Dedigin gibi koddan alakali,kod cok uzun... Wink
Önceki mesajları göster: