Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.11.2010, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfa Değiştirme (<1-2-3>)

slm arkadaslar ben sayfa değiştirme örn : sayfa : <1-2-3-4-5 konunun alt kısmında oluyorya öyle yapmak istiyorum nasıl yapıcam
Mesaj10.11.2010, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayfalarımı değiştirden yeni sayfa yaratın. Sayfa adınızın altında istediğiniz kısmın alt başlığı olarak ayarlayın. Bu şekilde sıralanacaktır.

Not: Eğer CSS tasarım kullanıyorsanız bu sayfaların linkini menünüze koymayı unutmayın.
Mesaj10.11.2010, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sayfa Değiştirme (<1-2-3>)

hilecimiz yazmış:
slm arkadaslar ben sayfa değiştirme örn : sayfa : <1-2-3-4-5 konunun alt kısmında oluyorya öyle yapmak istiyorum nasıl yapıcam

5 Tane konu ekliyecekseniz 5 tane sayfa oluşturun Örneğin ; 1 butonuna link verin bu link iste 1 sayfasının link i olmalıdır , bunu böyle 2 , 3 , 4 ,5 sayfalara uygulayın ..
Mesaj10.11.2010, 22:25 (UTC)    

hilecimiz yazmış:

Menüye açılmasını istediğiniz sayfa adreslerini rakam sırasıyla yerleştirin..İÇERİK BÖLÜMÜNÜN ALTINDAKİ BİLGİ (COPYRİNG)kutucuğuna menüyü kaydedin..
Kod:
<center>
<p class="Rakkam menü"><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3"><br />
1 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">2 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">3 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">4 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">5 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">6 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">7 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">8 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">9 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">10 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">11 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">12 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">13 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">14 </font></a><a href="SAYFA ADRES" _fcksavedurl="SAYFA ADRES"><font size="3">Sonraki>></font></a></p>
<!--kODBANKS.TR.GG RAKAM MENu--></center>

Mesaj11.11.2010, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler...
Mesaj15.11.2010, 01:27 (UTC)    

illegaldizayn yazmış:
hilecimiz yazmış:

5 Tane konu ekliyecekseniz 5 tane sayfa oluşturun Örneğin ; 1 butonuna link verin bu link iste 1 sayfasının link i olmalıdır , bunu böyle 2 , 3 , 4 ,5 sayfalara uygulayın ..

Peki bu alt sayfaların butonlarda görünmemesi için ne yapmalıyım? Diyelimki ana sayfaya 3 tane alt sayfa ekledim. Normalde bu alt sayfalar görünmüyor ama ana sayfa butonuna basınca alt sayfaları gösteriyor. Butona basınca bile görünmemesi için ne yapmalıyım?
Mesaj05.12.2010, 01:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazılara köprü ekle karedşim
Önceki mesajları göster: