Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.08.2007, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemizin Her Şeyi Bizim Ellerimizde Olsun Önerisi :)

DOĞRU DÜRÜST ANLATAMADIM BİRAZ SAÇMA OLDU YA NEYSE Razz

Örneğin bazı blog hizmetlerinde sitemizin tüm verilerini kod halinde görebiliyor ve düzenleyebiliyoruz.Bedava-sitem de niye olmasın Razz
yani bir kısım daha eklencek site yaptığımız menüye... siteyi gene aynı menülerden yapcaz oraya girdiğimizde sitemizin tamamını kod halinde görcez bedava-sitemin verdiği tasarımları değiştirebilcez kayıt edebilcez ve yedek alabileceğiz.tabi o kısmın hemen yanındada sıfırlama butonu olcak çünkü bilmeyenler değiştirirse site hiç görünmeyen bir hal alabilir.yeni bi css yapmaktansa hazır şablonun üzerinde değişiklikler yapmak kolay olacak.sitelerimizi hackleme olayları artmaya başladı son zamanlar önceden nerdeyse yoktu onlardan da korunmuş oluruz siteyi yaparız çıkış yapmadan kodları kopyalarız sitemiz hacklense dahi başka site açıp kodları yapıştırdığımızda eski sitemizi geri kazanabiliriz.bedava-sitemin böyle bir hizmeti olduğunu biliyorum siteleri kayıt ediyo ve eski bi zamana dönderebiliyo ama bizim elimizde olsa daha iyi olur.tabi birde kötü yanı olacak ki bu kurallara uymayıp siteleri kapanan arkadaşlar herseferinde aynı sitelerini açacak.ama iyiler için güzel bi hizmet olur Razz Razz
umarım meclisten geçer Razz Razz
SAYGILARIMLA

En son antispamteam tarafından 26.08.2007 13:08:10 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.08.2007, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Böyle olsa Çok harika olur. Ama bedava sitemde bunun olması imkansız. Boş yere umutlanma derim.
Mesaj26.08.2007, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

sncompany yazmış:
Evet Böyle olsa Çok harika olur. Ama bedava sitemde bunun olması imkansız. Boş yere umutlanma derim.

zor diye bişey yoktur imkansız biraz zaman alır Cool Cool Razz Razz Razz Very Happy Very Happy
Mesaj26.08.2007, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz zaman alır bencede Very Happy Very Happy Büyük bir ihtimalle benim torunlarım görür. Belki onlar bile göremez.