Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.11.2010, 23:54 (UTC)    
Mesaj konusu: kayıt formu ekleme hakkında soru

bu konuda forumda bi suru baslık var ama bir noktada kopuyorum, hicbiri anlamamı saglayamadı malesef.. Laughing
jotform a uye oldum, formu hazırladıktan sonra kaynak koduna tıkladıktan sonra cıkan kodu web siteme yerlestirmem gerektigini soyluyo herkes ama nereye? sitede nereye nasıl ekliycem bu kodu? lutfen ordan sonrasını anlayabilecegim sekilde anlatır mısınız? tesekkurler...
Mesaj22.11.2010, 22:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aldığın kodu:

Sayfalarımı değiştir´e gir kodu ekleyeceğin sayfaya tıkla.Tıkladıktan sonra sayfa düzenleme bölümünün sol üstte ´kaynak´ var oraya tıkla kodu yapıştır sayfayı kaydet.

Resimsiz ancak böyle anlatabildim umarım yardımcı olmuşumdur Smile

Mesaj22.11.2010, 23:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

cok tesekkur ederim fayecy cidden nihayet anladım ama yine de olmuyo, diger hersey gibi.. Crying or Very sad muzik bile ekleyemedim.. bilmiyom artık bedava diye mi nedir.. Smile ama bu kodu kaynak yapma olayını anladım sayende, olmasa da.. bilmeyen anlamıyo iste, böle acıklayıcı olmak lazım Smile
valla dunden beri kim bilir kac saat ugrastım bu aptal site bana mısın demedi, bu gidisle silecem sonunda pes etcem Smile
Mesaj22.11.2010, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

janeaustenkulubu yazmış:
cok tesekkur ederim fayecy cidden nihayet anladım ama yine de olmuyo, diger hersey gibi.. Crying or Very sad muzik bile ekleyemedim.. bilmiyom artık bedava diye mi nedir.. Smile ama bu kodu kaynak yapma olayını anladım sayende, olmasa da.. bilmeyen anlamıyo iste, böle acıklayıcı olmak lazım Smile
valla dunden beri kim bilir kac saat ugrastım bu aptal site bana mısın demedi, bu gidisle silecem sonunda pes etcem Smile

Önemli değil.Ayrıca argo kelimeler kullanmasak daha iyi olur.