Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.12.2010, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu: ReklamTam

Konu Güncel Lütfen Sitemize Bakmadan Ve İncelemeden Yorum Yapmayın.!

Birde Sitemiz Hakkında Yorum Yapanlar Birdaha Yorum Yapmasın Çünkü Ziyaretçilerimizin Görüşleri Bizler İçin Önemlidir.!

Konumuzu Başka Yazılarla Sohbet Veya Tartışma Ortamına Çevirmemeniz Dileğiyle.İlginize Teşekürederiz.!
Mesaj17.12.2010, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

içerik çok az klasik şablonlardan daha fazla içeriğe yönelmelisin bence
Mesaj18.12.2010, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Taasarım Güzel Vede SAde Siteniz Reklam Alma Amaçlı Vede Ekleyebileceğiniz Kadar İçerik Eklemişsiniz Anlayabiliyorum Bence Siz Bilgisayar İle İlgili Bir Site daha Açıp Onunlada İlgilenirseniz Daha İyi Olur Bu Konularla İlgilendiğinizi Biliyorum Yok Bu Güzel Filan Derseniz Karışamam Ama Tavsiye Ederim Wink
Mesaj18.12.2010, 12:52 (UTC)    

pcajani yazmış:
Taasarım Güzel Vede SAde Siteniz Reklam Alma Amaçlı Vede Ekleyebileceğiniz Kadar İçerik Eklemişsiniz Anlayabiliyorum Bence Siz Bilgisayar İle İlgili Bir Site daha Açıp Onunlada İlgilenirseniz Daha İyi Olur Bu Konularla İlgilendiğinizi Biliyorum Yok Bu Güzel Filan Derseniz Karışamam Ama Tavsiye Ederim Wink

Reklam Sitesi Olduğu İçin Eklenecek Konu Bukadar Arkadaşlar Beni Anlamak İstemiyorsunuz Ama Pcajanı Anlamış İşte Bilgisayar ile ilgili site diyorsunuz dikkate alırım.!Teşekürler.!
Mesaj19.12.2010, 12:56 (UTC)    

Güncelll
Mesaj20.12.2010, 13:04 (UTC)    

sitemizi değerlendirin ücretsiz reklam vermek için sitemizi ziyaret edin.!
Önceki mesajları göster: